•

Finalnie uciułałem Gold2. Nieważne, czy mam Gullita na ŚPD czy De Rossiego. Nieważne czy Perisic jako Napastnik czy Belotti czy Prime Eusebio. I tak Gold2 i tak. Wkurwia mnie to już, nigdy nie wbiję Gold1 :(
    #fut

+: iti1986
    •

@MiesozernaBijeLudzi1: u mnie gold 3 wymeczony, 7 meczów do konca ale nie mam sily po tym co sie odkurwia. To jest tak ewidentne w niektorych meczach, ze gra ci po prostu nie chce pozwolic wygrac... Idealne patelnie gdzies w pizdu od bramki, slupki z kazdej mozliwej pozycji, driveny 5 metrow od bramki.

•

@bart0sz: Mi przez sporo meczów też Fifa nie pozwalała wygrać. 6 porażek z rzędu, ale G1 wbite wygrałem ostatnie 3/3 mecze. Raz po karnych, raz po dogrywce, a w ostatnim zmiażdżyłem przeciwnika przewagą kilku bramek, chyba zrobił RQ przy wyniku 4:1 dla mnie jeszcze w pierwszej połowie. Tych poprzeczek i słupków miałem multum w sytuacji 1 na 1 albo na pustą. Masakra.

Później sobie zagrałem w DR jeden meczyk robiąc zadanie o Ariasa, wrzucając do zrobienia asysty złotego Ariasa 79, niech sobie zapracuje na upgrade. Trafiłem na skład z 3x toty, Tots Cristiano, Vieira, Gullit itp. W 20 minucie po dwóch różnych przeciwnika przegrywałem już 2:0, pomyślałem sobie, kij tam, niech sobie strzela, chce tylko asystę Ariasem. W 30 minucie strzeliłem gola z asystą Ariasa. Wprowadziłem za niego Lozano i myk zacząłem cisnąć gościa, Lozano zakurwiał jak głupi na boku, Eusebio jak w każdym trudnym meczu strzelił 3 bramki, wygrałem 3:2. Fajna zabawa w 1 Div, prawie 2k punktów na koncie, śmiesznie będzie robić wyzwanie o Muse złotym Musą. Ktoś tu pisał na tagu, że trzeba spaść do 5 div żeby tak się bawić xd chuja tam xd