Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  O żesz kur.. 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  Mateusz Cholewiak, Śląsk Wrocław [2] - 1 Cracovia
  #mecz #ekstraklasa #slaskwroclaw #cracovia #golgif

  GFY

  odpowiedzi (31)

 • avatar

  Dobra Wykopowicze, wiem (albo wierze w to), że cześć z Was to naprawdę kreatywni i inteligentni ludzie :) do tych kieruje swoj wpis. Już wkrótce otwieramy bistro w Gdyni i jak na małżeństwo z dużym stażem przystało, nie potrafimy dojść do konsensusu jeśli chodzi o nazwę. Mamy już jakiś zalążek, ale mamy kilka „ale” :)
  Po krotce: serwować będziemy domowe jedzonko, wystrój biało-drewniany (bo tak sobie wymyśliłam i już), lokalizacja jak wspomniałam w Gdyni. Nazwa ma być raczej krótka i zawierać słowo „bistro”.
  I tu prosimy Was o pomoc.
  A żeby nie było za darmo, to małe #rozdajo dla tego, którego nazwa spodoba nam się najbardziej (nawet jeśli nie zostanie użyta) - wysyłam 200 zł na konto :) + jeśli Ci po drodze do Gdyni karmie za darmo zupa i daniem głównym raz dziennie przez dwa tygodnie :)
  Nie wiem jaki odzew będzie miał wpis, ale zakładając niewielki, najfajniejsza nazwę wybierzemy we wtorek (20.08) rano :)
  #popielniczkagotuje
  #gastronomia
  #gdynia
  I trochę #gotujzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (390)

 • avatar

  Szukam faceta przystojnego, zadbanego, 185cm lub więcej, minimum 85kg wagi, maxymalnie 13% tłuszczu, z własnym samochodem(przynajmniej za 50k zł), inteligentnego, z poczuciem humoru, ekstrawertycznego.
  Co oferuję od siebie:
  - znam polski

  #tinder #rozowepaski

  odpowiedzi (40)