Wpis z mikrobloga

@pogop: Ja lat maks 18? Nie pamiętam dokładnie, ale jeszcze liceum. Wbijam do galerii szukać prezentu dla dziewczyny. Ledwo wszedłem a tu ekspedientka już do mnie podeszła. Wysoka ze sporymi szpilami i zrobiona chyba tak, że całą sephore na sobie miała. Mocno truskawkowe usta a i kwiatowy lakier od włosów było czuć. Ledwo jej sięgałem do cycków.

No i pyta czego panowie szukają(byłem z kumplem). No to ja, że czegoś na
@pogop: Kiedyś jak tam poszedłem #!$%@? łącznie w kilka koła na sobie to te panienki latały tam za mną i się uwijały jak pszczółki.

- A może ten zapach Pana interesuje? Zaraz przyniose tester - Wie Pan ten jest lżejszy, na wieczorne wyjścia z kobietą - A ten jest bardziej casualowy, śmiało można używać na co dzień.

Jak już sobie wybrałem perfumkę to Pani zapytała czy zapakować na prezent a ja
@lentilek: to prawda, ale kupowanie w Sephorze ma swoje zalety - dostajesz perfumy od razu, nie musisz na nie czekać, widzisz to co dostajesz (zamawiałem kilka razy przez internet i dwukrotnie dostałem odfoliowane - jasne, można zwrócić i pewnie dostanie się nowe ale musisz odesłać i czekać na nowe zamówienie), pani przy kasie Ci raz dwa elegancko zapakuje w prezentowy papier, dostaniesz jeszcze kilka gratisów, próbek (dobrych np. do samolotu na