•  

Katolik- człowiek, którego cieszy szczęście drugiego człowieka... pod warunkiem, że jest szczęśliwy na jego sposób...

screen znaleziony w zakamarkach komputera

#bekazkatoli #katolicyzm #religia #lgbt #homoseksualizm #naukowcywiary

źródło: swiadectwoczlowieczenstwaxd.jpg

•  

@Legio_VI_Victrix: dendrofag wyznaje własny odszczep katolicyzmu który zezwala na łamanie przykazań jego ukochanego boga jak i obrazę innych ludzi

•  

Katolik- człowiek, którego cieszy szczęście drugiego człowieka

@Legio_VI_Victrix: @evolusin: Od kiedy definicja katolika to "cieszy go szczęście drugiego człowieka"? Jak się terrorysta muzułmanin cieszy bo zabił setki Europejczyków to też mam się cieszyć czy jesteście po prostu dzbanami robiącymi chochoła?

+: Gigasus97, Graf_Spee +6 innych
    •  

@Brzytwa_Ockhama:

Od kiedy definicja katolika to "cieszy go szczęście drugiego człowieka"?

Na tym polega miłość, misiu. Jak miłujesz bliźniego to cieszysz się z jego szczęścia. Wy- katolicy- pogardzacie szczęściem innego człowieka tylko dlatego, że śmie żyć w inny sposób niż wy. Ponadto, nie wyzywaj nas od dzbanów, to ty jesteś tutaj całkowicie skompromitowany i uznawany powszechnie za dzbana.

•  

@Legio_VI_Victrix:

U naczelnych normą jest łączenie się w pary samca i samicy, w celu spłodzenia potomstwa. Wpychanie genitaliów w jelito nie jest normą ¯\_(ツ)_/¯

Nic błędnego w tym co napisał dendrofag.

+: J-Roc
    •  

@ilduce999:

Wpychanie genitaliów w jelito nie jest normą

Mam nadzieję, że powiesz to samo swojej dziewczynie, kiedy weźmie twojego małego do buzi- która de facto służy do pobierania pokarmu, a nie do celów prokreacyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wy- prawaki- macie dziwną fascynację odbytami. Każda wasza wypowiedź o homoseksualistach zawiera wzmiankę o jelicie xd. Zachowaj swoje fantazje dla siebie

•  

@Brzytwa_Ockhama: aaa dobra czyli Jezusa nie mówił aby wszystkich ludzi miłować. Z tego co wiem to on nawet Judasza miłował a ten go zdradził a polaki z swoją spaczona wersją chrześcijaństwa maja problemy z innymi ludźmi którzy są homo nawet nie ze swojego wyboru. Jesteście obrzydliwy i jeżeli niebo oraz piekło istnieje to jestem pewien, że traficie raczej w tą drugą opcję za homofobie

•  

aaa dobra czyli Jezusa nie mówił aby wszystkich ludzi miłować.

@evolusin: [potrzebne źródło]

Z tego co wiem to on nawet Judasza miłował a ten go zdradził a polaki z swoją spaczona wersją chrześcijaństwa maja problemy z innymi ludźmi którzy są homo nawet nie ze swojego wyboru.

To źle wiesz cumplu bo Jezus batem wyrzucił ludzi którzy zamiast się modlić to sprzedawali ubrania w synagodze.

Jesteście obrzydliwy i jeżeli niebo oraz piekło istnieje to jestem pewien, że traficie raczej w tą drugą opcję za homofobie

Na szczęście o chrześcijańskiej ontologii wiesz tyle co o etyce niemieckiego idealizmu, czyli nic.

+: Gigasus97, Graf_Spee +5 innych
    •  

@Legio_VI_Victrix: Po prostu @dendrofag to idealny przykład klasycznego katolstwa (nie mylić ze zdroworozsądkowym katolicyzmem).

•  

@Legio_VI_Victrix:

lewacy: [bawią się odbytami]

prawacy: [nie bawią się odbytami, mówią, że to nienormalne]

#lewackalogika: Prawacy fascynują się zabawą odbytami!

xD

W tym rzecz, wolałbyś sprowadzić homo do przytulasków i buziaczków, uznając to za normalne.
      A natura takie przypadki eliminuje.
      Genetyka jest homofibiczna, trzeba na nią donieść..

•  

@ilduce999: Czekaj, w jaki sposób natura eliminuje „takie przypadki”? xD I dlaczego genetyka jest homofobiczna? :v

•  

@ilduce999: "A natura takie przypadki eliminuje."
      Dlatego przez 4,5 mld lat ich nie wyeliminowała?

•  

@ilduce999:

nie bawią się odbytami, mówią, że to nienormalne

Nie wiem, czy wiesz, skarbie, ale istnieje cos takiego jak seks analny z kobietą, a tego wy- prawaki- nie krytykujecie, mimo, że to to samo ;)

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Legio_VI_Victrix: ten z lewej to baba czy ten z prawej?

•  

wy- prawaki- nie krytykujecie

@Legio_VI_Victrix: Nie wiem czy wiesz, ale w katolicyzmie seks analny jest wynaturzeniem i grzechem, tak samo u homo jak u hetero ;)

•  

@ilduce999:

Nie wiem czy wiesz, ale w katolicyzmie seks analny jest wynaturzeniem i grzechem, tak samo u homo jak u hetero ;)

Dlatego mnóstwo konserw przymyka oko na zdanie kościoła, bo jarają się seksem analnym z kobietą ( ͡° ͜ʖ ͡°).

•  

To ich wołaj i z nimi dyskutuj.

A jeśli wołasz #bekazkatoli #katolicyzm #religia, to coś ci nie wyszło.

•  

@Legio_VI_Victrix: Musisz zrozumieć że życie w patologicznym środowisku odciska silne piętno na psychice. W domu, w którym od dziecka tobą pogardzają, mówią że urodziłeś się felerny, grzeszny, że przez twoje grzechy, których nawet jeszcze nie popełniłeś musiał zginąć człowiek, który cię bardzo kochał. W takim domu gdzie pokazują ci książkę z opowiadaniami jak to głowa rodu karała wszelkie przewinienia śmiercią nawet całych plemion, gdzie każą ci się umartwiać i całe życie żałować za swoje postępowanie ... W takim domu nikt nie wyrośnie na zdrową psychicznie jednostkę ¯\_(ツ)_/¯ sorry, taka prawda .... Dlatego nie znęcaj się nad tymi biednymi, skołowanymi hipokrytami, trzeba mieć dla nich wyrozumiałość i miłosierdzie i traktować z pobłażaniem, jak się downa traktuje czy inną upośledzoną osobę.

•  

@mocneAnaboliczne:

A dlaczego wciąż rodzą się osoby z zespołem Downa?

Eliminuje jednostkowo, na tej oczywistej zasadzie, że dwóch facetów ani kobiet nie spłodzi dziecka.

Genetycznie w lepszej sytuacji są nawet osoby z zespołem Downa, które mają jakąś szansę na zdrowe potomstwo.

•  

@pacuja: O kurde, to i tak wyszedłeś na ludzi, potrafisz obsługiwać komputer, nawet jakoś uczestniczysz w dyskusjach. Radzisz sobie mirku, jesteś naszym małym bohaterem!

•  

@Legio_VI_Victrix:

Na tym polega miłość, misiu. Jak miłujesz bliźniego to...

źródło: 1507101176297.jpg

•  

Eliminuje jednostkowo, na tej oczywistej zasadzie, że dwóch facetów ani kobiet nie spłodzi dziecka.

@ilduce999: XXI wiek, a ludzie nadal wierzą, że za tzw. naturą jest jakaś samoświadomość, która eliminuje błędy oraz wynaturzenia.

Otóż dobór naturalny wśród ludzi przestał już dawno mieć rację bytu w swojej pierwotnej formie. Medycyna, nauka poszły na tyle do przodu, że twoje mityczne błędy w genetyce przestały eliminować pojedyńcze jednostki.

Jedyne, co nadal może grać rolę, to jedynie kwestie społeczne, a te na Twoich oczach są powoli zmieniane.

To musi być straszne uczucie, życie w takim wygodnym fałszu, bo to, co opisujesz działało kiedyś. Teraz już nie. A w przyszłości będzie już tylko gorzej.

•  

@taki_tam_ktos:

To musi być straszne uczucie, życie w takim wygodnym fałszu, bo to, co opisujesz działało kiedyś

:D

Jej ale nowoczesność, precz z dawnym! To jak, potrafimy już z dwóch plemników zrobić dziecko?

Jeśli masz na myśli to, że lesbijka może dać się zapłodnić na boku, to raczej żadna nowoczesność. Tyle, że wcześniej był potrzebny bolec, a teraz probówka.

Przez chwilę macie ciepełko i przewraca wam się w łbach ale kiedy niechybnie przyjdzie kryzys lub wojna to seksualne fanaberie i hybrydy pseudorodzinne pękną jak bańka. Płodna i silna heteroseksualna rodzina będzie zawsze najbardziej optymalnym, skutecznym i dostępnym wariantem.

•  

@mocneAnaboliczne: Spisek lewactwa sięga jeszcze dalej niż nam się zdawało.

•  

Nie wiem czy wiesz, ale w katolicyzmie seks analny jest wynaturzeniem i grzechem, tak samo u homo jak u hetero ;)

@ilduce999: Czy aby na pewno? Na tyle na ile pamiętam to według kościelnej wykładni, seks oralny jako taki grzechem NIE jest, zatem dlaczego seks analny miałby nim być?

•  

To jak, potrafimy już z dwóch plemników zrobić dziecko?

@ilduce999: Jakbyś wpadł do początków XX-wiecznej Europy i wypalił, że możliwe jest sklonowanie owcy, to śmiechem by Cię zabili.

A jednak przed końcem wieku okazało się to możliwe.

Przeprowadzane są próby i testy związane z tworzeniem komórek poszczególnych organów. Tu masz przykład: Click.

Także Twój optymistyczny argument może się bardzo szybko zmienić. Kwestia zaawansowania ingerencji w genom.

Ale już abstrahując od kwestii czysto naukowej zagadnienia... Czy osoby homo różnią się jakoś od Ciebie fizycznie? Psychicznie? (oczywiście pomijając orientację)

To są dokładnie takie same organizmy rodzaju ludzkiego jak Ty, czy ja. Serio. Nie mają trzeciej nerki.

Gdyby nie odmienna orientacja, to byś ich w pełni akceptował. Bo zgadzają się z Twoją normą poglądu na świat.

Normą, która zakłada wyższy sens tego wszystkiego. A tego sensu nie ma. Świat nie jest w pełni deterministyczny.

Stąd też obecnie na szczęście dobór naturalny został dzięki rozwojowi społeczeństwa wyeliminowany. I dzięki temu przykładowo mogę spotkać się ze swoją 70-kilkuletnią babką zamiast biegać z zaostrzonym badylem i liczyć, że mnie nic fartem nie zeżre.

•  

@ilduce999: nie wiem czy wiesz ale księża o tym nie wiedzą i gwałcą ministrantów w jelita i to jakoś prawakom nie przeszkadza :)

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

+: E.......e, Wodolejec +3 innych
    •  

@ilduce999: no to fajnie bo pary hetero nie uprawiają seksu analnego XDD

•  

@ilduce999: absolutnie nie masz racji, wśród naczelnych (innych niż człowiek) występuje homoseksualizm, tak jak u innych ssaków i ptaków

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@diogene: bo tfuuu ksiondz ma prawo do grzechu i pamiętaj że to dzieci kuszą starców w sukienkach czy tam sutannach. A jak dwóch dorosłych chce się bawić odbytem to oczywiście prawicę to boli.

•  

@kamyczeq:

jesteś śmieciem

bez przesady z takimi określeniami

•  

@evolusin:
      Zawsze mnie rozbrajają lewacy i innej maści ateiści, którzy tłumaczą katolikom co miał na myśli Jezus i dlaczego jestem w błędzie XD

Może powinieneś pomyśleć o wstąpieniu do seminarium skoro tak dobrze znasz Pismo Święte, katolicyzm i "co Jezus miał na myśli" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Legio_VI_Victrix: > Od kiedy definicja katolika to "cieszy go szczęście drugiego człowieka"? Jak się terrorysta muzułmanin cieszy bo zabił setki Europejczyków to też mam się cieszyć czy jesteście po prostu dzbanami robiącymi chochoła?

@Brzytwa_Ockhama: Porównywanie dwóch szcześliwych gejów do szczęścia muzułmanina który zabił setki osób. Ty to w ogóle czytasz typie zanim zapostujesz?

•  

czy jesteście po prostu dzbanami

@Brzytwa_Ockhama: mocne słowa jak na naczelnego dzbana wykopu.
      @ilduce999: chodzi o to, że najwięksi przeciwnicy homoseksualizmu jako pierwsi wyskakują z opisami seksu gejowskiego, gdy nie mają ku temu podstaw. To nie jest normalne człowieku, że widzisz zdjęcie pary homoseksualnej, tutaj podczas oświadczyn i od razu myślisz o seksie gejowskim.

•  

@dendrofag: Czemu mnie zablokowałeś ?

•  

@Wegetujemy: dendofaggot każdego blokuje kto mu wypomni jakim jest klaunem, olać a najlepiej załatwić mu perma bo to szkodnik

•  

Zawsze mnie rozbrajają lewacy i innej maści ateiści, którzy tłumaczą katolikom co miał na myśli Jezus i dlaczego jestem w błędzie XD

@dendrofag: Prawda? XD

+: dendrofag, Graf_Spee
    •  

Porównywanie dwóch szcześliwych gejów do szczęścia muzułmanina który zabił setki osób. Ty to w ogóle czytasz typie zanim zapostujesz?

@kobiaszu: No skoro katolik to człowiek który się cieszy szczęściem innych osób to mam się cieszyć ze szczęścia terrorysty muzułmanina? No powiedz.

•  

W Piśmie Świętym stosunki homoseksualne « są potępione jako poważna deprawacja... (cf. Rz 1, 24-27; 1 Kor 6, 10; 1 Tm 1, 10). Ten sąd Pisma Świętego nie uprawnia do stwierdzenia, że wszyscy dotknięci tą nieprawidłowością, mają tym samym winę osobistą; świadczy jednak, że akty homoseksualizmu są wewnętrznie nieuporządkowane ».(5) Taką samą ocenę moralną znajdujemy u wielu pisarzy chrześcijańskich pierwszych wieków(6) i została ona jednoznacznie przyjęta przez Tradycję katolicką.

W związkach homoseksualnych brakuje całkowicie elementów biologicznych i antropologicznych małżeństwa i rodziny, które mogłyby być racjonalną podstawą dla zalegalizowania prawnego takich związków. Nie są one w stanie zapewnić odpowiednio prokreacji i trwania rodzaju ludzkiego. Ewentualne posłużenie się środkami udostępnionymi przez ostatnie odkrycia w dziedzinie sztucznego zapłodnienia, poza tym że wiążą się z poważnym uchybieniem szacunkowi należnemu godności ludzkiej,(15) nie zmieniłyby bynajmniej tej ich nieadekwatności.

W związkach homoseksualnych jest też całkowicie nieobecny wymiar małżeński, który stanowi formę ludzką i uporządkowaną relacji płciowych. Są one rzeczywiście ludzkie tylko wtedy i tylko na tyle na ile wyrażają i umacniają wzajemne wsparcie płci w małżeństwie i pozostają otwarte na przekazywanie życia.

Dla poparcia legalizacji związków homoseksualnych nie można przywoływać zasady szacunku i niedyskryminacji wobec każdej osoby. Bowiem czynienie różnic między osobami albo odmowa uznania prawnego czy przyznania pewnego świadczenia społecznego nie są dopuszczalne tylko wtedy, gdy pozostają w sprzeczności ze sprawiedliwością.(16) Nieprzyznanie statusu społecznego i prawnego małżeństwa formom życia, które nie są i nie mogą być małżeńskimi, nie przeciwstawia się sprawiedliwości, ale przeciwnie, jest przez nią wymagane.

Kardynał Ratzinger, Uwagi Dotyczące Projektów Legalizacji Związków Między Osobami Homoseksualnymi.

Bardzo ładnie wyjaśnione stanowisko Kościoła Katolickiego

•  

@dendrofag: @Brzytwa_Ockhama:

No już nie bądźcie tacy i dajcie też innym się trochę pobawić samoluby!

•  

Genetyka jest homofibiczna, trzeba na nią donieść..

@ilduce999: Gdybyś sie zainteresował procesami ewolucyjnymi zamiast powoływać się na jakąś wymyśloną świadomość ewolucji która "czegoś chce" lub "czegoś nie chce" i spojrzał nieco głębiej, to zobaczyłbyś pewne fakty.

Jak na przykład to, że jeśli ktoś jest homoseksualny i nie ma dzieci (choć może mieć, osoby homoseksualne w większości nie są bezpłodne) to może na przykład wspomagać swoje rodzeństwo w wychowaniu ich potomstwa, którego w konsekwencji byłoby więcej i z większą szansą na przeżycie (a dzieci brata czy siostry również mają część dna takiego brata-geja albo siostry-lesbijki).

Już nie mówiąc o tym że osoby biseksualne również mają dzieci i przekazują swoje geny dalej.

A już w ogóle nie wspominając o tym, że przez biedę umysłową tępiącą osoby homoseksualne, takie osoby wchodzą w heteroseksualne związki by pokazać wszystkim oraz sobie że są "normalni", posiadają w tych związkach dzieci i w ten sposób przekazują geny dalej.

Ale nauka jest lewacka. Idź dalej gadaj o dupach innych ludzi, to na pewno dzięki temu geje wezmom wymrom bo ewolucja tego chce.

•  

Na tym polega miłość, misiu. Jak miłujesz bliźniego to cieszysz się z jego szczęścia. Wy- katolicy- pogardzacie szczęściem innego człowieka tylko dlatego, że śmie żyć w inny sposób niż wy. Ponadto, nie wyzywaj nas od dzbanów, to ty jesteś tutaj całkowicie skompromitowany i uznawany powszechnie za dzbana.

Co za pierdolenie o mój ty panie Boże xdddddddddddddddddddddddddddddddddddd

+: Brzytwa_Ockhama, Graf_Spee
    •  

aaa dobra czyli Jezusa nie mówił aby wszystkich ludzi miłować.

@evolusin: [potrzebne źródło]

@Brzytwa_Ockhama: Słyszałeś o przykazaniach miłości?

+: JarosG
    •  

Słyszałeś o przykazaniach miłości?

@Koryntiusz: Słyszałeś o Ordo Caritatis a nie byciu Thanosem?

+: Graf_Spee, dendrofag
    •  

@Brzytwa_Ockhama: Taka brzytwa a nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie.

•  

Taka brzytwa a nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie

@Koryntiusz: No Popatrz, że nie gram w grę którą chcesz grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: Graf_Spee, 4tek +1 inny
    •  

@Brzytwa_Ockhama: xD
      Nie dziwie się, że ludzie Cię tak traktują.

•  

@Koryntiusz:
      Ale przecież Brzytwa ma rację. Zadajesz pytanie w stylu "Czy przestał pan już bić swoją żonę, tak czy nie?"
      Takie pytanie zadaje się po to żeby zmanipulować rozmówcę.
      Przykazanie miłości to nie jest nakaz tolerowania złych zachowań. Wprost przeciwnie: napomnienie grzesznika jest jednym z czynów miłosierdzia.

+: Graf_Spee, Liwiia +1 inny
    •  

@dendrofag: I wg. Ciebie pisanie o czyimś zachowaniu "żałosne" jest oznaką miłosierdzia?
      Jezus jakoś nie podszedł do św. Magdaleny i nie powiedział "Ty kurwo, spłoniesz bo dajesz dupy. Jesteś żałosna".

•  

@Koryntiusz:

I wg. Ciebie pisanie o czyimś zachowaniu "żałosne" jest oznaką miłosierdzia?
      Tak, bo:

Po pierwsze jest to prawda, dwóch facetów próbujących udawać kobietę i mężczyznę, jest żałośnie smutnym widokiem.

Po drugie w ten sposób piętnuję niewłaściwe zachowanie. Zwróć uwagę że nie pisałem że to oni są żałośni (nie oceniałem ich), tylko że ich zachowanie takie jest (oceniłem ich postępowanie).

Jezus jakoś nie podszedł do św. Magdaleny i nie powiedział "Ty kurwo, spłoniesz bo dajesz dupy. Jesteś żałosna".
      Widzę że coś tam słyszysz że dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele.
      Co sądzisz o tym?:

Bracia, a gdyby komu przydarzył się jaki upadek, wy, którzy pozostajecie pod działaniem Ducha, w duchu łagodności sprowadźcie takiego na właściwą drogę (Gal 6, 1).
      byłby okrutnikiem bez serca, kto widząc ślepego, stojącego nad brzegiem przepaści, nie ostrzegłby go o niebezpieczeństwie; daleko większym okrutnikiem jest, kto może wybawić brata swego od śmierci wiecznej, a tego nie czyni. (św. Augustyn)

+: Graf_Spee, Liwiia +1 inny
    •  

@dendrofag: W takim razie odblokuj mnie bo chciałbym sie pomodlić na #mikromodlitwa, sprowadź mnie na właściwą drogę ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

Po pierwsze jest to prawda, dwóch facetów próbujących udawać kobietę i mężczyznę, jest żałośnie smutnym widokiem.

@dendrofag: To nie może być prawda bo jest Twoją oceną tak samo jak ładne, brzydkie, głupie czy mądre. To co napisałeś to element oceny i nie odnosi się do istoty zjawiska ale do Ciebie.

Co sądzisz o tym?

@dendrofag: Sądzę, że nie wypełniasz pisma.

Swoją drogą nie nosisz ubrań zrobionych z dwóch rodzajów nici? ;)

•  

To nie może być prawda bo jest Twoją oceną tak samo jak ładne, brzydkie, głupie czy mądre. To co napisałeś to element oceny i nie odnosi się do istoty zjawiska ale do Ciebie.

@Koryntiusz: Masz rację, jednak jest to rodzaj oceny który opisuje rzeczywistość, na przykład stwierdzenie: "zabicie niewinnego człowieka jest złe" jest oceną i niektórzy mogą się z tym nie zgodzić, jednak dla 99,9% ludzi jest to prawda i jest to także prawda obiektywna.

Sądzę, że nie wypełniasz pisma.
      A ja myślę że Ty tego Pisma po prostu nie rozumiesz, albo nie zadałeś sobie trudu żeby je poznać.
      Przykładowo fragment o jawnogrzesznicy który przytoczyłeś wcześniej kończy się upomnieniem: I Ja ciebie nie potępiam. - Idź, a od tej chwili już nie grzesz!
      Upomnienie jest niezbędne jeśli ktoś grzeszy lub błądzi w inny sposób.
      Chyba mylisz Jezusa z jakimś pacyfistycznym hipisem. Jezus był twardy i używał twardych słów kiedy to było konieczne:

Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.”
      Straszny antysemita, prawda?

Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w gehennie!
      Kolejny antysemicki tekst, dzisiaj Jezus pewnie odpowiadałby za mowę nienawiści.

Jezus nie stronił nawet od przemocy. Dziwi Cię to? Taki pacyfistyczny hipis za jakiego masz Jezusa nigdy nie podniósłby ręki na drugiego człowieka, jednak Jezus złoił dupska bankierom którzy rozłożyli stragany w świątyni.

Swoją drogą nie nosisz ubrań zrobionych z dwóch rodzajów nici? ;)
      Nawet więcej :) Jednak na szczęście Jezus wypełnił Prawo i jego nakazy już nie obowiązują chrześcijan. Całe szczęście, bo bardzo lubię boczek i kaszankę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Jednak na szczęście Jezus wypełnił Prawo i jego nakazy już nie obowiązują chrześcijan.

@dendrofag: To czemu 10 przykazań obowiązuje?

•  

@Koryntiusz: Bo Jezus je uściślił i niejako uczynił jeszcze bardziej restrykcyjnymi. Chodzi o te słowa:

Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak Ja was umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie
      Można by rzec że to jedenaste przykazanie, które zawiera w sobie poprzednie 10 i podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

lubię od czasu do czasu to tutaj wrzucić (。◕‿‿◕。) #heheszki #bekazprawakow #smieszneobrazki #4konserwy

odpowiedzi (28)

Wczoraj zmarł mi nagle ojciec. Zostałem sam w 60 metrowym mieszkaniu na szczęście jest na mnie od dawna, miałem niedługo swoje kupować na kredyt... Najgorsze że już dawno robił wyrzuty że się wnuków nie doczeka co okazało się prawdą...
    Wstydzę się pogrzebu bo ja stary kawaler bezdzietny lvl 30 wieczny #tfwnogf. Ogólnie to zostawił zeszyt co robić po jego śmierci i mam już gotowe zdjęcia na urnę czarno białe z przepaską taką czarną... Znalazłem go o 1 w nocy w sobotę jak wróciłem od znajomych, wyglądał normalnie jakby poszedł spać, próbowałem renimować mimo że ręce miał zimne... #przegryw #smierc #depresja pokaż całość

odpowiedzi (63)

Denerwują mnie ludzie, którzy podczas codziennego życia w ogóle nie myślą o innych i ich potrzebach.
    Np. rozjebią się wózkiem sklepowym tak, ze zastawia cała alejkę. Albo przystaną na pogawędki na środku skrzyżowania chodnikow i trzeba ich omijać. Lub wstawiają talerze do zmywarki krzywo tez czy stoją na schodach ruchomych po lewej stronie.
    Ale i tak najgorsi są tacy, którzy proszą o pomoc na wykop, dostają ją i nawet plusika nie dadzą.

pokaż spoiler Chujki

#truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (60)