Wpis z mikrobloga

@NoNameNoIdeaNoLife: Trochę zależy w co grywasz, są tytuły, w których procesor jest potrzebny, wtedy rozważyłbym jednak dorzucenie 300-400 zł na Ryzena 5 2600. Ewentualnie na ile potrzebujesz mocy do pracy. Do obsługi 1050Ti generalnie wystarczy zamienić te 2 rdzenie na 4. Procki Intela do gier dają radę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HaPPe: grając na najniższych w fhd po wylądowaniu jest ścinka trwająca zawsze nie krócej niż 5 sekund. Następne 20 sekund zajmują ładujące się tekstury. Jak wylądowałem na jakimś gorącym spocie to już nie żyję.
Natomiast jeżeli przeżyłem to nie mogę nawet wziąć pojazdu bo przy strzale w moj pojazd mam 2 sekundowego laga i zwykle wtedy walę w drzewo i padam xD. Wierz mi, przeżyję te mikro lagi, byle żeby to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NoNameNoIdeaNoLife: mialem dwa miesiace temu ten sam problem co ty, bo w 2017 kupilem g4560 z najtansza płytą i jak przestał wyrabiac, to chcialem zmienic na i5 albo i7. No ale ceny tych prockow to jakis dramat. Skonczylo sie na tym, ze zlozylem zestaw z ryzenem 2600 i wszystko smiga az miło.