•  

Tak sobie myślę, że postać Multipli jest bardzo zbliżona charakterologicznie do Najmana (oczywiście zachowując odpowiednie proporcje, bo mimo wszustko Multipla jest na pół strzała od Najmana).

- Obaj kreują się na bohaterów i jakimi to fighterami i łamaczami czaszek nie są,
    - Obaj przed walkami zapowiadają brutalne nokauty na przeciwnikach,
    - Obaj obrażają na prawo i lewo,
    - Obaj mimo tego przegrywają swoje walki i mają ujemne bilanse w MMA,
    - Obaj po porażkach zwalają winę na wszystkich i wszystko, tylko nie na siebie,
    - Obaj noszą pseudonim "El Testosteron"
    - Obaj zapowiadali "zakończenie kariery", z czego nie potrafią się wywiązać,

Jeszcze kilka podpunktów zapewne można dodać.

PS. Najman ma jakieś udokumentowane dowody na współpracę z policją?

#youtubeshore #patostreamy #danielmagical #amadeuszferrari

•  

@rorf46: więszkosc tych typów z ksw i innych federacji to patuski które robily burdy i poszli na współprace z policją, nazwiskami można rzucac

•  

@rorf46: kiedy multipla zapowiadal zakonczenie kariery?

•  

@Misticmac: Nie wiem kiedy, ale mowił, że jak przegra z Polakiem, to usuwa się z internetu.

•  

@rorf46: slyszales jak tak mowil albo widziales?

+: Naniel
    •  

@Misticmac: Nope, ale ludzie pisali tutaj.

•  

@rorf46: aha, ludzie pisali XD to gratulacje, podsumowales sie

•  

@Misticmac: Kłamali? Wczoraj nawet jego fan to pisał tutaj.

•  

@rorf46: jakie są dowody na to, że Multipla się rozpruł? Rzucisz linkiem Mirku?

•  

@Cyclonus: Poszukaj, tutaj gdzieś ludzie o tym pisali, ja w sumie mam to gdzieś

•  

@Misticmac: Było coś takiego i zapowiadał zniknięcie, ale co on miałby bez neta zrobić? Gość bez neta nie istnieje.

•  

@rorf46: no a było tak? tak samo gdzie niby Ferrari sie rozprul? jak kilku starszych typa atakuje go, jakas laske i ziomka nozem (gdzie chlopak mial 16 lat) to jest rozprucie? weź Ty sie w glowe uderz i jak juz chcesz lapac plusiki to zweryfikuj to co wstawiasz, a nie pierdolisz glupoty, a pozniej, ze masz to gdzies. syndrom guzca, ktory gadal, ze ferrari jest do wyebania z YTshore na streamie, a jak mahon powiedzial, ze multipla jest wlodarzem to nagle on to ma w pizdzie XD zenada

•  

@Misticmac: Chłopie, no nie znajdę tego, bo on pousuwał wszystkie shoty związane z tym na YT, a jest tu wiele osób, które to potwierdzają, to nie jest przypadek chyba...

A mitomańskie gadki Guzika mam tak samo w dupie jak mitomańskie gadki Multipli. Dla mnie to obaj są do wyjebania z YT Shore.

•  

@rorf46: tak, multipla jest wladca internetu i pousuwal szoty XD chlopie, nie masz o niczym pojecia, a dajesz wpisy, zeby jak jakis laps plusiki lapac.

•  

@rorf46: i dalej podtrzymujesz to, ze ferrari sie rozprul?

•  

@Misticmac: Chłopie, jak nie znasz się, to się nie wypowiadaj. Twórcy mogą spokojnie usuwać shoty z ich wizerunkiem. Nie trzeba być władcą internetu, żeby to zrobić.

•  

@rorf46: i uwazasz, ze jak ten temat po polaku wyplynal to nigdzie nie sa dodawane nowe shoty? nikt kurwa nie ma nagranego tego jak amadeusz wypowiada takie slowa, zeby wrzucic to jako dowod? litosci. i odpowiedz jak czlowiek, czy ferrari sie rozprul, a nie pajacujesz.

•  

@rorf46: i poza tym skad Ty wiesz co jest usuwane, a co nie skoro jedynym Twoim zrodlem informacji bylo "ze tutaj pisali"

•  

@Misticmac: Słuchaj, nie jesteś u siebie na wiosce, żebyś "kurwa" używał jako przecinka. Generalnie ciężko się z Tobą dyskutuje, bo jesteś na niskim poziomie.

Czy Ferrari jest konfidentem? Odpowiem dyplomatycznie: twierdzi tak wiele osób, on czuje się niewinny i nie przyznaje się, że zeznawał na policji i odpowiedzialność karną przez niego ponieśli inni ludzie, więc cóż, pozostawmy tak ten temat.

Być może shoty gdzieś są, ale ja nie mam zamiaru przeczesywać internetu w ich poszukiwaniu. Jeśli chcesz, to rób to sam. I już nie chce mi się dyskutować, bo nie jesteś zwyczajnie na moim poziomie - myślę, że zdajesz sobie z tego sprawę, czytając tę konwersację.

•  

@rorf46: wioske to Ty masz w glowie typie skoro rzucasz oskarzenia, a nie zapoznales sie nawet z zeznaniem, a teraz uciekasz od dyskusji, bo nie masz zwyczajnie argumentow. jezeli wedlug Ciebie rozprucie sie to zeznawanie na policji, to gratuluje. serio. nie wiem czy masz dzieciaka, czy bedziesz mial, ale jezeli ktos go zaatakuje z bronia i zglosi to na policje to cisnij go w domu, ze sie rozpruł na policji. faktycznie, nie jestem na Twoim poziomie, bo Ty jestes po prostu tepy.

•  

@Misticmac: Czyli zeznawał na policji? Jeśli nawet jego fan to przyznaje, to coś jest na rzeczy.

•  

@Misticmac: Ja tam mam to gdzieś, ale z tego co mi wiadomo, jeśli ktoś o sobie mówi, że jest "ulicznikiem", to chyba nie wypada biegać po policji? Choć wiadomo jak to jest z tymi polskimi ulicznikami - tutaj też się to potwierdziło.

•  

@rorf46: przeczytaj ze zrozumieniem co napisalem.

•  

@Misticmac: Powtarzam: jeśli ktoś mówi o sobie, że jest ulicznikiem, to chyba nie wypada biegać po policji?

•  

@rorf46: i kiedy nazwal sie ulicznikiem? jakos niedawno prawda? rok temu? zeznania sa z przed 7 czy 8. Idac Twoim tokiem, to jak ktos Ci zajebie samochod i pojdziesz na policje to jestes konfidentem, bo ktos zostanie podciagniety do odpowiedzialnosci karnej. I gdzie Ferrari sie nie przyznawal do zeznawania na policji? znowu nie wiesz? Zaprzeczal byciu konfidentem, a nie zeznawaniu.

•  

@rorf46: kiedy sie nazwal ulicznikiem, a kiedy byly zeznania? ale jebac to, spoko. nie powinien. co to ma do bycia konfidentem?

•  

@Misticmac: Znowu mam Ci podsyłać shoty? xD No, z rok temu. Czyli nazwał się ulicznikiem, mając świadomość tego, że współpracował z policją.

•  

@rorf46: no to Ci odpowiedzialem, ze ok. nie powinien. co to ma do bycia konfidentem?

•  

@Misticmac: Ale gdzie ja napisałem, że jest konfidentem? Ja nawet nie pisałem w żadnym miejscu, że nie powinien zeznawać na policji w tej sprawie. Ja po prostu napisałem, że współpracował z policją i - jak mi się wydaje - ulicznicy, jak siebie określił, chyba nie powinien tego robić.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@rorf46: Czy Ferrari jest konfidentem? Odpowiem dyplomatycznie: twierdzi tak wiele osób, on czuje się niewinny i nie przyznaje się, że zeznawał na policji i odpowiedzialność karną przez niego ponieśli inni ludzie, więc cóż, pozostawmy tak ten temat.

Jezeli mi powiesz, ze nie piles do tego, ze jest konfidentem no to sorry. tak samo do drugiej czesci, nigdzie ferrari nie mowil o tym, ze nie zeznawal na policji

•  

@Misticmac: Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to nie próbuj mnie łapać na jakichś rzekomych nieścisłościach. A jeśli mam odpowiedzieć na to pytanie osobiście, to nie uważam, żeby był konfidentem, bo sam bym poszedł na policję, tak jakbym poszedł w przypadku miliona innych sytuacji. Tylko ja nie kreuję się na ulicznika. I to jest drobna różnica.

A co mówił? Z tego co pamiętam, to strasznie wymijał ten temat i z tego co pamiętam, to na 100% mówił, że nikt nie odpowiedział karnie przez niego.

Nie ukrywam, że dla mnie to śmieszne, że gość, który publicznie przyznał się do wielokrotnych pobić i "łamań czaszek" przy kłopotliwej sytuacji dla siebie pierwsze co zrobił, to pobiegł na policję. xD

•  

@rorf46: gosciu, Ty masz problem z glowa? zacytowalem Cie, gdzie odpowiadasz wymijajaco czy multipla jest konfidentem. nie napisales, ze nie jest tylko zaczynasz jakis pierdolnik pod swoja teorie glosic. z tego co pamietasz? zero dowodow, zero zapoznania sie z tematem przy czymkolwiek i to jest argument? nie chcesz podawac szotow, bo pewnie jest spisek i ferrari wszystko kasuje, wiec nie podejmuj tematu. i skad wiesz do ktorego okresu odnosil sie z tym lamaniem czaszek? co jesli ta sytuacja w jego zyciu zmienila go na ta osobe, na jaka ktora sie teraz przedstawia? klopotliwa sytuacja? napadniecie z bronia w reku to jest klopotliwa sytuacja? litosci

•  

@rorf46: i z tego co pamietasz. nic nie sledzisz, nic Cie nie interesuje niby, na wszstko masz wyjeane. a siedzisz tu calymi dniami i toczysz dyskusje, czy to na temat bystrzaka czy ferrariego. smieszny jestes

•  

@Misticmac: Dobra, przepraszam i wycofuję słowa, które napisałem na temat Amadeusza Ferrariego. To najlepszy fighter i Youtuber. Zadowolony?

•  

@Misticmac: A tak poważnie, to nie wiem, czego nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć, ale nie chce mi się już z Tobą dłużej dyskutować, a już tym bardziej odkopywać shoty z czeluści Internetu. Odpisałem wymijająco na pytanie, czy jest konfidentem = napisałem, że jest konfidentem. Myśl, chłopaku, myśl. Jeśli napisałem wymijająco, to napisałem wymijająco. A to, że twoim życzeniem było, żebym nie napisał, że był konfidentem to inna kwestia. Nie żaden spisek - po prostu sam Multipla kasuje shoty, bo ma do tego pełne prawo, zgodnie z regulaminem Youtube (proszę, nie wymagaj ode mnie cytowanie tego fragmentu regulaminu). Jakie znaczenie ma do którego okresu odnosił się z łamaniem czaszek? Kiedy on się zdecydował na tę współpracę z policją? W wieku 15 czy 16 lat? To wcześniej "łamał czaszki"? Wyobraź sobie, że prawdziwi ulicznicy nawet gdy ich zaatakują z karabinem w łapie, to nie decydują się na zeznania na policji, zwłaszcza wtedy, gdy nic im się nie stało. XD

•  

@Misticmac: A teraz już kończę, bo nie chce mi się prowadzić jakiejś kolejnej gównodyskusji na wykopie, zwłaszcza, że podważasz wiarygodność dosłownie wszystkiego, a ja nie mam czasu, żeby przeglądać shoty Multipli albo co gorsza ich szukać. Pozdro.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement