Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć mircy! Znajoma chce się dostać na #medycyna na #sum #sum Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. W pierwszym terminie jej nie poszło, ale chciałaby się zaczepić już tam chociaż i w przyszłości zmienić kierunek. Jakie były progi? Które kierunki są najmniej oblegane? Myślała o pielęgniarstwie.
#studbaza #matura #katowice
  • 28
@Anzelm60: Co to znaczy "zaczepić się"? Najlepiej niech zostanie rok w domu i poprawi maturę, jeśli niewiele jej brakuje to zdecydowanie najlepsza opcja. Na studiach typu pielęgniarstwo czy farmacja też trzeba się dużo uczyć i brakuje czasu na naukę do matury.
@Strahl: ja byłem na rat-medzie jeden rok gdzie pierwsza pomoc i podstawowe czynności medyczne to były chyba 3 albo 4 przedmioty, a na leku gdzie pierwsza pomoc to jest śmiech na sali i tak mi nie przepisali
@Anzelm60: Niech czeka na dalsze listy na lekarskim, szczególnie na tych mniejszych uczelniach listy przesuwają się o setki osób bo Ci którzy z najlepszymi wynikami dostali się do Warszawy czy Krakowa dostali się zwykle i na kilka innych uczelni, a papiery złoża tylko na jedna - wiec te listy bardzo się jeszcze zmienia