Wpis z mikrobloga

@mam_klucz_do_sracza: poprawię ci humor, to się NIE zmieni.
Chyba, że zmienisz kraj na te z Azji, czy Bliskiego wschodu.
Z tego co kiedyś czytałem to w Chinach była taka faza, że biały człowiek za samo siedzenie w barze dostawał alkohol, plus statystyczna Chinka może chcieć spróbować podwawelskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ryonnen: serio. spotykam się z babką. Podwożę ją samochodem, zapraszam do siebie do mieszkania, gotuje żarcie, #!$%@? wymyślam scenariusze spotkania, za wszystko płace a ona potrafi co najwyżej pizze sobie zamówić, babcia jej robi pranie, od rodziców dostaje kasę i jeszcze #!$%@? wybrzydza, że mój samochód jej się nie podoba, albo w mieszkaniu jest prysznic a nie wanna bo to jest #!$%@? księżniczka. Tylko bez makijażu ona się nie pojawi nigdzie
@mamajasia12 moja żona ma 174 i chciała kogoś powyżej 180 , według niektórych powinienem jej #!$%@?ć ? Pomimo że mam 181 ? Hipokryzja by była jakby laska z tindera miała 160 i chciała gościa powyżej 180 .
Ciekawostka : średni wzrost mężczyzny w Polsce to 177 , kobiety 164cm( źródło w strona google )
Więc laska mająca powyżej średniej wzrostu również chce kogoś powyżej średniej , co innego jak ma #!$%@? na
@Nie_quatschen: 90% lasek na tindrach i innych takich apkach, to ma albo: 185+ albo nie pisz. (a na żywo wzrost 170 w butach)
Albo opis w klimatach egipskich, same #!$%@? emoji.
Albo jest Sapioseksualna, i ona kocha zapach intelektu!!!
Albo mama x letniego dziecka/dzieci (najczęściej mając w przedziale 20-27 lat)
Albo zdjęcie psa, kwiatów etc i w opisie: Nie liczy się wygląd, zdjęcia na priv!