Wpis z mikrobloga

Pracuję w firmie, która zajmuje się usługami sanitarnymi związanymi z obsługą koncertów i festiwali. W firmie mamy ponad 40 kierowców, których zadaniem jest zawieść kibelki, serwisować je na miejscu i przywieźć do firmy lub przewieźc na kolejne wydarzenie.

Firma nie wywiesiła co prawda tęczowej flagi na dachu siedziby (mimo że siedziba mieści się w jednym z najbardziej promujących "równość" krajów) ale jak najbardziej jest tolerancyjna i nastawiona na równość, zwłaszcza równouprawnienie. Pracuję już drugi rok w dziale IT i jednym z moich zadań jest pomoc przy procesie rekrutacyjnym a konkretnie aktualizacji ogłoszeń o pracę i zarządzanie kontami w serwisach na których umieszczamy ogłoszenia.

Wynagrodzenie dla pracy kierowcy jest bardzo atrakcyjne i pod kątem finansowym zazdroszczę pensji kierowcom.

Jak myślicie:
Ile kobiet kierowców zatrudniamy?
Ile kobiet kierowców firma zatrudniła w ponad 20 letniej historii jej istnienia?
Ile kobiet zgłasza się na to stanowisko pracy?

#pracabaza #pracazagranica #rownouprawnienie #teczowepaski #neuropa #feminizm #4konserwy
  • 18
Jak myślicie:

Ile kobiet kierowców zatrudniamy?

Ile kobiet kierowców firma zatrudniła w ponad 20 > letniej historii jej istnienia?

Ile kobiet zgłasza się na to stanowisko pracy?


@drSin Hmm, zero? Jedna?
@drSin a czy w ramach swojego itowania, też raportujesz różne rzeczy? Bo może jest tak że ktorys z tych Panów identyfikował się jako kobieta albo kobieta identyfikowała jako facet a Ty po prostu nie masz takiej flagi na raportach i niecelowo wprowadzasz nas w błąd. W końcu w mojej firmie IT szeregowego pracownika to na zdjęciach w gazetkce firmowej widziało o ile ja czytają w co wątpię.
@Sztoja: powiem tak: jeśli istnieją to nie identyfikują się z feminizmem ani lgbt, bo mają taką możliwość żeby wpisać że są trans- w rubryczkę odpowiedzialną za płeć więc jeśli ktoś wprowadza w błąd to oni. Także zgodnie z moją wiedzą ja nikogo nie wprowadzam wbłąd i odpowiedzi nadal są równe zeru.