Wpis z mikrobloga

Kurde, włączyło mi się na YT
Usher - Yeah!

Tak mi się przypomniał mój telefon, który miał 32MB pamięci na pliki.
To dbanie o każdy KB danych, ściąganie piosenek w wersji skompresowanej.
To szybkie zapychanie się pamięci, gdzie wystarczało jej na 10 piosenek i nie więcej.

Te telefony, którymi można było otworzyć komuś czaszkę.
Godzinne klikanie po klawiaturze, żeby napisać jednego SMS, bo wymagało to klikania po 3x na jeden klawisz, aby wybrać tą odpowiednią literkę.

To dbanie o każdy kilobajcik internetu, paniczne naciskanie czerwonej słuchawki po wejściu w ikonę internetu.
Albo klepanie SMS po pakiet 100 SMS aby napisać do przyjaciół ()

#kiedystobylo #telefony #nostalgia #stareczasy #wspominanie #wspomnienia
D.....o - Kurde, włączyło mi się na YT 
Usher - Yeah!

Tak mi się przypomniał mój ...

źródło: comment_M3KIsA0qjakPn4hIdRqeDF3k1q0YaoQZ.jpg

Pobierz
  • 16
@blablabla69: Mi przyszło akurat bardzo szybko, samsung z rozsuwanym ekranem, który odsłaniał fizyczną klawiaturę, to było coś ()

@Sojer: Ja miałem jakieś Sagem'y czy Sony stare, gdzie kolory na wyświetlaczu to był prestiż i bogactwo, a jak miałeś podświetlane boki (nokia) gdy telefon dzwonił to już byłeś królem.

@niepanimaju: Nie, pierwsze telefony z własną pamięcią nie miały kart, to się pojawiło kilka
@niepanimaju: Sony kiedyś było przodownikiem z Nokią, teraz obaj spadają w zapomnienie, przez Huawei czy Mi

Pamiętam do dziś, jak kolega mnie zrobił za głupiego.
Miałem 4 piosenki na telefonie i zapchaną pamięć w 80%
Więc powiedział, że ma 2 piosenki które ja mam ale jego ważą 180KB a moje ważył jakieś 3.2MB

Tylko, że jego to były wycinki, jakieś 30sek piosenki.
A że usunąłem swoje to do dzis mi został
A JA #!$%@? FLEXUJE SIĘ BO W TECHBAZIE MIAŁEM ELDŻI #!$%@? Z PISMEM #!$%@? ODRĘCZNYM KARAKANY KUHWA NIE DLA PSA a tak serio to miałem kiedyś nokię kloca , chyba 1600 , bateria na 2 lata , obronisz się nim , serio , bo rzut w łeb i co ?