Wpis z mikrobloga

Będzie długo długo dzisiaj, o czym no świętuje 5000 post, więc troche popisze bo mam o czym.
Czuje się bardziej podekscytowany niż w swoje urodziny ( wszystkie) bo nie oszukujmy się, wiecie było lipnie
Tutaj to co innego, jest dla kogo pisać... więcej energi włożyłem w swoje wpisy niż we wszystko inne. Wiecie czemu? bo w prawdziwym życiu moge sobie lecieć w ch&ja, moge bo nie jest dla mnie nic warte, a tutaj - siedze bez przymusu, poprostu siedze tutaj z powołania, jest zajebiście. Memy sobie robimy, wyjaśniamy jak trzeba... co to by było za moje pisanie jakby was nie było? to tak jakbym do siebie gadał w łóżku... a tak wiem że trzeba trzymać poziom.
No właśnie było różnie, ale cały czas było... ja pamiętam swój pierwszy wpis, słowo daje
Pamiętam tamten wieczór, zapowiedziałem wtedy że będzie koszerne tldr z plaży będziemy objaśniać normiki ich świat ich cymbalstwo i był taki komentarz w stylu '' już więcej nie powiesz .... bo tutaj dużo pisało..''
- kto by wtedy pomyślał że ta zielonka, zostanie na tak długo, i będzie robiła zamieszanie, ja wtedy wiedziałem
Założyłem konto bo wiedziałem - że razem tutaj stworzymy coś wspólnego, i że ja będe często wspominany.
Jakbym wiedział że nie wniose swojej subiektywnej świeżości, poprostu nie zakładałbym konta.
Jesteśmy, i ja jestem.
A ile razy chcieli mnie rozj&bać, ile to było takich nalotów z discordów na mnie, z 2-3 grubsze akcje, i gdzie teraz oni są? Właśnie, nie widać ich - przegrywy.
Każdemu tutaj mówie, musicie się dobrze wycenić - tutaj na #przegryw bo wiecie czemu? naa tak dużo ludzi, kilkadziesiąt nicków to nie tak dużo, a robimy swoje.
Ile było akcji, @MrSknerus z euroweek, #dziewczynybeztabu - @RicardoMilos @typbezoszczednosci95
nawet ten wątpliwy @janusz-pol wieszcz ten zuchwalczy
Mówie wam wszystkim - @pestis, @karamazov
@jurek-xd, @Riczler
@Ezev @Sebtaa, @zaltar, @l1pka, @Hollaholla, @Borysk5
@mtk3ti, @pestis, @Rajder_nygga
@Uzoooi
@ahaok, @ukaszeq, @Itachi_Uchiha_420
@Vinny
@Gambardella, @Uzoooi, @Madeplebs
@Cybek-Marian,
@pavlovs_dog
@BilobateLake
@Mors_mihi_lucrum @snieg47 @LajfIsBjutiful @Strieelok @programista27
@smsmasher, @ZIRH_
@wypokk @Lajfisbjutiful @Muodyhuopiec1919, @rektangle
@ChceZYC_A_nie_Wegetowac
@legit1234
@DIO_
@Ramzi96M
@WujekGraczyk
@LVLV
@arek4444
@paw4da
@syn_szalwia
@jestemspermiarzem
@bigsmoke01
@dobrohoczy
@423frewq4f23
@spierredolada
@mazx
@lrf1000w
@glindur
@clixu
@ambasador_przegrywu
@przychlast
@imarek22
@mrocznyprecel
@krokdus
@grindujtopy
@KZ_89
@jell-o
@mieszkamzmamusia
@RaperZeWsi
@TestoDepot
@wypopeq2599
@RightInTheFeels
@scotieb
@farmaceutaamator
@Drzemka_w_cieniu_drzew
@vanitas28 @Indikatiwus_presenktiwus
@moonchild_sanelly @Riczler @Filozofujacytopor - patrzcie ile ja moge was zawołać, to jest coś niesamowitego
i pewnie jeszcze wielu zapomniałem chłopaków ( przepraszam naprawde dużo nicków się przewija)
Co dalej? Już wspominałem, moge zrobić sobie dobrowolne wczasy od mirko, konta nie usunę - narazie, więc wiem że będe wracał ---> ale będziemy kosy ładować na hasztagi
znaczy posty pościki, memy memiki
Chłopaki, ja wiem że dużo gadam zapowiadam - ale jeszcze mam kilka asów w rękawie
Nie to co chamy prdlone co nas chcieli podzielić, co tutaj wprowadzili ściek a potem uciekli, tak o was mówie z discordów

Skoro już tutaj siedze z wami, to nie sposób milczeć
mam kilka pomysłów które chciałbym zrealizować po powrocie
-daleka przyszłości niesie chęć malowania prawdziwych obrazów i może będzie #rozdajo
- makieta swojej wsi
- ta książka o wsi, cały czas pamiętam
- a już wogóle na 10 tysięcy ( nie daj boże) to myśle żeby pomyśleć realnie o zrobieniu planszówki, może grze symulacji wsi, wiadomo na swoje możliwości, tutaj dużo jest zdolnych chłopaków wierze że pomogą
sygnowane naszym #przegryw
- może jakieś filmiki tylko dla nas ( kto wie) mam pomysły o czym
- też postaram się pomóc rozwijać innym, nawet może z @raperzewsi zrobimy kota, naprawde
- opowieści, mam jeszcze dużo dużo
- autorskie memy, jak zawsze kosy
Będzie spoczynek, to pomyśle co można zrobić, bo chce tutaj rozwijać nasze dziedzictwo
trzeba sprawdzić wszystkie nurty, i eksplorować sztuke przegrywania
dużo więcej ale to będe musiał ogarnąć coś do robienia zdjęć

Chaotycznie jak zawsze, ale pozdrawiam wszystkich serdecznie
Fajnie że jesteście ;)
Mescuda - Będzie długo długo dzisiaj, o czym no świętuje 5000 post, więc troche popis...

źródło: comment_eE5O0iOVA5ULJfNVefvVXdVWod1yokVy.jpg

Pobierz
  • 26
@Mescuda: chęć malowania? O kurcze pierwsze słyszę ale gratki! Zawsze fajnie robić coś z niczego, ja np. lubię oglądać filmy typu "Perfect restoration" na jutubie, w sumie to coś jak sztuka bo lepiej wygląda niż z fabryki i daje mi to motywację do działania. Jak ktoś znany robi coś produktywnego to tym bardziej to nastraja pozytywnie :)