Wpis z mikrobloga

#xboxone #xbox #konsole
Właśnie ruszyła jakaś "wyprzedaż" na xboxie - śmiało ludzie którzy mi nie wierzyli w ceny gierek na konsoli, wbijajcie i porównajcie sobie z cenami na promocjach PC. Dodatkowo spójrzcie jak oryginalne ceny poszły do góry żeby niby przeceny były większe, a jest drożej niż zazwyczaj xD Niczym w jakimś Media Expert xD

Gdyby konsola nie kosztowała groszy to bym dawno ją sprzedał, ale fajny biznesplan w sumie, sprzedaj konsolę za 700 pln a później sprzedawaj gierki ponad 50% drożej niż na kompa :D

Przestrzegam ludzi przed kupowaniem konsol jak jeszcze nie macie, może poczekajcie już na nową generację która ma być pełniejsza, obecne konsole to jest taki scam że hui
  • 22
@PieceOfShit: GP jest spoko ale naprawdę mało tam fajnych gier. Szczerze to nie ograłem żadnej gry z GP bo wszystkie są nudne albo w biedawersjach. Trafiają tam głównie średniaki które się nie sprzedają albo gry spod szyldu MS (Forza jest ok ale do tej pory to każdy kto chciał już dawno ją kupił albo ograł).

@Griffith: czyli RDR2 zawsze kosztował bez promocji w podstawowej wersji 289 pln na konsole? XD
@Ron1n: z tym bez problemu to bym polemizował, i większość sprzedaje je 10-20 pln taniej także naprawdę biznes życia kupowanie kota w worku bo komuś na płytę się sok wylał albo kot się pobawił xd
@Czarzy: Nie wiem co ty uważasz za fajną grę, jak nie możesz wybrać niczego z 250 dostępnych.

naprawdę biznes życia kupowanie kota w worku

#!$%@? się na siłę. Sprzedaj tę konsolę i kup PC, skoro tam masz growe El Dorado.
@Czarzy: kupujesz, przechodzisz i sprzedajesz za 10 zł mniej. Powtórz ten trik na PC.
A cyfrówki tez trzeba umieć kupować, na xboxa za grosze można kupić na zagranicznych sklepach ms.
Sprzedaj tę konsolę i kup PC, skoro tam masz growe El Dorado.


@Griffith: PC mam, a konsola kosztuje tyle że nawet nie chce mi się trudzić z jej sprzedażą

No jakie tam masz 250 gier? Masz na myśli te gierki indie albo niedorobione? Normalnych tam jest może 50, szanuję bo to i tak dużo ale po prostu nie są to wymarzone produkcje, i zazwyczaj bez dlc :P Albo bardzo dobre gry
@Czarzy:

konsola kosztuje tyle że nawet nie chce mi się trudzić z jej sprzedażą

Rzeczywiście i dlatego płaczesz, bo ceny są odrobinę wyższe. Kogo ty próbujesz oszukać? W gamepassie jest pełno świetnych gier. Mutant year zero czy Hollow knight to indie - czy według ciebie to słabe, "nienormalne" gry?

zazwyczaj bez dlc

Jak dostajesz za darmo frytki, to narzekasz, że keczupu nie dali?
Rzeczywiście i dlatego płaczesz, bo ceny są odrobinę wyższe.


@Griffith: Nie no, stary. Jasne że chcę za ten sam produkt płacić więcej, przecież tak postępuje każdy rozsądny człowiek. Chcę płacić więcej za coś, co jest okrojone w możliwości bo można grać w to tylko padem i nie ruszy mi w 60 fps. Jak ktoś zarabia więcej to powinien płacić więcej nie? xd

Jak dostajesz za darmo frytki, to narzekasz, że keczupu
@Czarzy: Ale przestrzegasz przed kupnem konsoli, dlaczego? Mnie też wszyscy przestrzegali, że grafika ch*jowa, że gry drogie, że tamto że sramto i do dzisiaj sobie dziękuje że miałem swój mózg i wybrałem konsolę. Każdemu zależy na czym innym - ja na przykład nie mam nerwów do pie*dolenia się dwie godziny z ustawianiem gry na PC zanim zaczne grać (ofkors przesadzam, ale wciąż), nie mam czasu na sprawdzanie wymagań gry i zastanawianie
jak kiedyś dawali gierki demo do gazetek to je przechodziłeś i nigdy pełniaka nie kupowałeś


@Czarzy: Dobra, ja wysiadam. Zacznij trollować lepiej, bo na porównanie pełnej gry do dema nikogo nie złapiesz. No i o jakich 40 zł my tu mówimy? Od początku istnienia tego abonamentu, można go mieć za 4zł miesięcznie. Ostatnio przed jakiś miesiac była możliwość zamienienia golda na ultimate. Czyli jak miałeś golda na 3 lata, to GP
nie mam czasu na sprawdzanie wymagań gry i zastanawianie się czy coś ruszy czy nie, czy będzie zacinać czy nie, czy pogram czy nie, nie mam kasy ani ochoty upgrejdować kompa co rok/dwa i nie mam siły siedzieć przy kompie na fotelu przed małym monitorkiem spuszczając się nad tym ile pikseli wyświetla mój monitor.


@trappedkite: TO jest dopiero propaganda, ja nawet nie mam PC tylko laptopa za oszałamiające 4 tysie z