•  

#xboxone #xbox #konsole
    Właśnie ruszyła jakaś "wyprzedaż" na xboxie - śmiało ludzie którzy mi nie wierzyli w ceny gierek na konsoli, wbijajcie i porównajcie sobie z cenami na promocjach PC. Dodatkowo spójrzcie jak oryginalne ceny poszły do góry żeby niby przeceny były większe, a jest drożej niż zazwyczaj xD Niczym w jakimś Media Expert xD

Gdyby konsola nie kosztowała groszy to bym dawno ją sprzedał, ale fajny biznesplan w sumie, sprzedaj konsolę za 700 pln a później sprzedawaj gierki ponad 50% drożej niż na kompa :D

Przestrzegam ludzi przed kupowaniem konsol jak jeszcze nie macie, może poczekajcie już na nową generację która ma być pełniejsza, obecne konsole to jest taki scam że hui

•  

@Czarzy: Nie kłam, nic nie poszło w górę przed wyprzedażą. Można łatwo sprawdzić używając jakiegoś store parsera.

obecne konsole to jest taki scam że hui
      to twoja pierwsza konsola, prawda?

•  

to twoja pierwsza konsola, prawda?

@Griffith: tak, i niestety żałuję każdej złotówki na nią wydanej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@Czarzy: albo kupujesz konsolę za 700, Game Pass za mniej niż 100 na rok i grasz w dziesiątki dobrych gier. Ciągle to lepszy deal.

•  

@Czarzy: masz racje, porównałem sobie ceny używanych gier na płytach, faktycznie PC cenowo wychodzi lepiej xD

•  

@PieceOfShit: GP jest spoko ale naprawdę mało tam fajnych gier. Szczerze to nie ograłem żadnej gry z GP bo wszystkie są nudne albo w biedawersjach. Trafiają tam głównie średniaki które się nie sprzedają albo gry spod szyldu MS (Forza jest ok ale do tej pory to każdy kto chciał już dawno ją kupił albo ograł).

@Griffith: czyli RDR2 zawsze kosztował bez promocji w podstawowej wersji 289 pln na konsole? XD

@juma777: no tak, zapomniałem słynny handel używkami przecenionymi o 10 pln

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Ron1n: z tym bez problemu to bym polemizował, i większość sprzedaje je 10-20 pln taniej także naprawdę biznes życia kupowanie kota w worku bo komuś na płytę się sok wylał albo kot się pobawił xd

•  

@Czarzy: Nie wiem co ty uważasz za fajną grę, jak nie możesz wybrać niczego z 250 dostępnych.

naprawdę biznes życia kupowanie kota w worku
      przypierdalasz się na siłę. Sprzedaj tę konsolę i kup PC, skoro tam masz growe El Dorado.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Czarzy: kupujesz, przechodzisz i sprzedajesz za 10 zł mniej. Powtórz ten trik na PC.
      A cyfrówki tez trzeba umieć kupować, na xboxa za grosze można kupić na zagranicznych sklepach ms.

•  

Sprzedaj tę konsolę i kup PC, skoro tam masz growe El Dorado.

@Griffith: PC mam, a konsola kosztuje tyle że nawet nie chce mi się trudzić z jej sprzedażą

No jakie tam masz 250 gier? Masz na myśli te gierki indie albo niedorobione? Normalnych tam jest może 50, szanuję bo to i tak dużo ale po prostu nie są to wymarzone produkcje, i zazwyczaj bez dlc :P Albo bardzo dobre gry tylko stare, Batmany itp

Moim głównym problemem jest to że kupiłem konsolę na hajpie, bo RDR2 itp, bo tania, bo nigdy nie miałem - czyli prawdopodobnie tak jak to robi większość ludzi którzy pytają czy kupić czy nie. No i wyrażam swoją opinię po jakimś tam czasie "używania" konsoli. Stwierdzam że jak się ma jakikolwiek komputer to nie warto, lepiej doinwestować w ram, procesor i grafikę wyjdzie lepiej, przecież też do tv można podłączyć i padami grać, tylko gry tańsze, nie trzeba kombinować z kupowaniem gier przez Argentynę albo handlem przez Allegro, no kurwa moje marzenie to podpinać się vpnami żeby kupić grę albo codziennie odpowiadać na głupie pytania pseudokupujących a później latać na pocztę

a Wy się spinacie jakbym Wam conajmniej matkę opluł xD

•  

@Czarzy:

konsola kosztuje tyle że nawet nie chce mi się trudzić z jej sprzedażą
      Rzeczywiście i dlatego płaczesz, bo ceny są odrobinę wyższe. Kogo ty próbujesz oszukać? W gamepassie jest pełno świetnych gier. Mutant year zero czy Hollow knight to indie - czy według ciebie to słabe, "nienormalne" gry?

zazwyczaj bez dlc
      Jak dostajesz za darmo frytki, to narzekasz, że keczupu nie dali?

•  

Rzeczywiście i dlatego płaczesz, bo ceny są odrobinę wyższe.

@Griffith: Nie no, stary. Jasne że chcę za ten sam produkt płacić więcej, przecież tak postępuje każdy rozsądny człowiek. Chcę płacić więcej za coś, co jest okrojone w możliwości bo można grać w to tylko padem i nie ruszy mi w 60 fps. Jak ktoś zarabia więcej to powinien płacić więcej nie? xd

Jak dostajesz za darmo frytki, to narzekasz, że keczupu nie dali?

No nie wiem, zabiłeś mnie, rozumiem że jak kiedyś dawali gierki demo do gazetek to je przechodziłeś i nigdy pełniaka nie kupowałeś bo po co

Za darmo bym nie kręcił nosem ale ogólnie jest to (bez promocji) 40 pln miesięcznie lub 54 pln za ultimate, czyli w ciągu roku wydasz na to co najmniej 480 pln co jest kwotą stosunkowo małą, ale to są 2 gry AAA w dniu premiery, albo kilka tańszych (6 gier za 80 pln na przykład), tak dają co jakiś czas nowe gry, ale kompletnie losowe więc jak masz pecha to nie podejdzie ani jedna.

Po promocji ogólnie się opłaca bo są często więc jak ktoś ma ochotę zagrać w kilka gier z GP które kosztują dość sporo to może i ta konsola jest jakimś argumentem ale pls nie wkręcaj ludzi że to jest takie tanie i zajebiste xd

•  

@Czarzy: Ale przestrzegasz przed kupnem konsoli, dlaczego? Mnie też wszyscy przestrzegali, że grafika chjowa, że gry drogie, że tamto że sramto i do dzisiaj sobie dziękuje że miałem swój mózg i wybrałem konsolę. Każdemu zależy na czym innym - ja na przykład nie mam nerwów do piedolenia się dwie godziny z ustawianiem gry na PC zanim zaczne grać (ofkors przesadzam, ale wciąż), nie mam czasu na sprawdzanie wymagań gry i zastanawianie się czy coś ruszy czy nie, czy będzie zacinać czy nie, czy pogram czy nie, nie mam kasy ani ochoty upgrejdować kompa co rok/dwa i nie mam siły siedzieć przy kompie na fotelu przed małym monitorkiem spuszczając się nad tym ile pikseli wyświetla mój monitor. Chce włączyć konsole i odpalić gre na fotelu przed TV, mam niskie wymagania co do grafiki i przestarzały Xbox One mi wystarcza, mam wygodnego pada i od za*ebania gier do ogrania (kilkadziesiąt tytułów z golda uzbierałem + Game Pass). Wydałem przez ostatnie 3 miesiące 4 zł i nie wiem ile musiałaby mieć moja doba żebym wszystko ograł. Gry kupuje na wyprzedażach i spokojnie można wyrwać coś raz na jakiś czas w cenie PCtowej. I tak jak mówię - każdemu zależy na czym innym, mam PCta który spokojnie ruszyłby nowe tytuły ale wygodniej mi na konsoli, po prostu :D

+: rbbxx
    •  

jak kiedyś dawali gierki demo do gazetek to je przechodziłeś i nigdy pełniaka nie kupowałeś

@Czarzy: Dobra, ja wysiadam. Zacznij trollować lepiej, bo na porównanie pełnej gry do dema nikogo nie złapiesz. No i o jakich 40 zł my tu mówimy? Od początku istnienia tego abonamentu, można go mieć za 4zł miesięcznie. Ostatnio przed jakiś miesiac była możliwość zamienienia golda na ultimate. Czyli jak miałeś golda na 3 lata, to GP dostawałeś za darmo na taki sam okres.

+: rbbxx
    •  

nie mam czasu na sprawdzanie wymagań gry i zastanawianie się czy coś ruszy czy nie, czy będzie zacinać czy nie, czy pogram czy nie, nie mam kasy ani ochoty upgrejdować kompa co rok/dwa i nie mam siły siedzieć przy kompie na fotelu przed małym monitorkiem spuszczając się nad tym ile pikseli wyświetla mój monitor.

@trappedkite: TO jest dopiero propaganda, ja nawet nie mam PC tylko laptopa za oszałamiające 4 tysie z jakimś tam geforcem i od 2 lat nie mam żadnego problemu z uruchamianiem gier na nim xD Obecnie gry na PC też tylko odpalasz bo ustawienia grafiki ustawiają się same zależnie od podzespołów. Podłączam na duży TV przez HDMI i gram, pad od Xboxa ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo mysz + klawiatura na kanapie i ogrywam klasyki typu BG za 10 złotych

przestrzegam przed kupowaniem na hajpie, ogólnie jak się jest takim niedzielnym graczem i nie wie czego się chce to nawet spoko opcja bo GP po promocjach jest naprawdę tani, mi jakoś brakuje w nim czegoś dla każdego bo większość gier wydaje mi się być po prostu identyczna

bo na porównanie pełnej gry do dema nikogo nie złapiesz

@Griffith: za to ty złapiesz na porównanie do frytek, gościu. Dodaj mnie po prostu na czarną i skończ teatrzyk. Wolałbym nie dostawać losowych gier w biedawersjach tylko po prostu kupić pełne w rozsądnej cenie, tak wiele wymagam.

Od początku istnienia tego abonamentu, można go mieć za 4zł miesięcznie. Ostatnio przed jakiś miesiac była możliwość zamienienia golda na ultimate. Czyli jak miałeś golda na 3 lata, to GP dostawałeś za darmo na taki sam okres.

I to jest naprawdę jedyny argument przemawiający za konsolą, nic o nim nie napisałem, jak ktoś kupuje klocka dla GamePassa bo przejrzał ofertę i mu pasuje to niech bierze bo nic lepszego nie ma w tej kwocie. Ale jak ja bym chciał pograć w konkretne tytuły to muszę w cholerę przepłacać albo przeszukiwać cały internet za promocjami i kupić grę w ruskim pudełku z kanadyjskiego Amazona żeby oszczędzić 10 złotych na grze która na kompa wychodzi i tak o połowę taniej. A sama lista gier jest naprawdę uboga, bo wiadomo tylko gry na których da się grać padem tam trafiają. Jak kupowałem Xboxa to jednym z argumentów był Grim Dawn który miał zmierzać na konsolę, czekam już rok :P

•  

@Czarzy: W jednym masz rację - trzeba ciebie wrzucić na czarno

•  

@Czarzy: a kto kupuje gry na wyprzedaży w MS PL?

•  

@Czarzy: wez nie taguj xboxone bo niby czemu ma to kogos interesowac? pod tagiem dzielimy sie problemami albo ciekawostkami a nie piszemy jakies wysrywy, ze pc lepsze.

•  

@Czarzy: Kto chcący grać tanio kupuje gry cyfrowo?

Kupujesz na płycie, przechodzisz i sprzedajesz z minimalną stratą.
      Jak dobrze kupisz to nawet zarobisz albo wyjdziesz na zero.

•  

@Czarzy eeee Ja mam większość gier które mnie interesują za darmo
      Xbox pass to jest zajebiste sprawa

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Szykuję się na wesele i trzeba się przygotować na głupie pytania "kiedy ślub" i "kiedy dziecko".
    Dziecko mamy już jedno upatrzone tylko czekamy na wrzesień żeby w drodze do szkoły je porwać a ze ślubem to w odpowiedzi do potencjalnej teściowej zapytalabym czy jej małżeństwo służyło (rozwodka) ale wylecialabym na zbity pysk z tej imprezy xD
    Dawajcie najlepsze odpowiedzi na wscibskie pytania o ślub/dziecko.

#dziendobry #glupiewykopowezabawy #niewiemjaktootagowac #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (82)

O 13:10 miałem mieć lot z Modlina, ale samolot uległ awarii i
    do 22:30 czekaliśmy w terminalu na jakąkolwiek decyzję.
    Wtedy poinformowano Nas, że będziemy zawiezieni busami do Katowic i tam będzie już czekał na Nas podstawiony samolot.
    O 3:00 zajechaliśmy do Pyrzowic, żeby dowiedzieć się, że owszem, samolot będzie, ale o 9 i mamy sobie radzić.
    Sporo naprawdę małych dzieci, kobiety w ciąży.
    Żadnej opieki, zapewnienia miejsca siedzącego / leżanki, nic.
    3 wody, 1,5 kanapki i 3 batony.

Kurwa kpina.

#lotnictwo
    #podroze
    #samoloty
    #itaka
    #wakacje
    pokaż całość

odpowiedzi (87)

I koniecznie obsługa 2 rękoma i naciskanie na ekran, że aż piksele się odbarwiają ( ͡º ͜ʖ͡º)

odpowiedzi (88)