•  

Z racji, że dziś mija miesiąc od zakończenia BB to wrzucam w formie ciekawostki podsumowanie instagramów uczestników

1. Madzia - 250 tys
    2. Oleh - 128 tys
    3. Igor - 93 tys
    4. Radek - 78 tys
    5. Iza - 74 tys
    6. Łukasz - 74 tys
    7. Kaśka - 73 tys
    8. Angela - 63 tys
    9. Bartek - 63 tys
    10. Maciej - 46 tys
    11. Karolina - 43 tys
    12. Marchewka - 42 tys
    13. Decybel - 41 tys
    14. Marlena - 30 tys
    15. Tomek - 21 tys
    16. Natalia - 20 tys
    17. Kuba - 8 tys

A, że zawsze ktoś zapyta o to, to wege ma 204 tys a jej chłop 51 tys

#bigbrother #bigbrotherinstagram

•  

@hannahmontana13: już minął miesiąc...? ale ten czas leci

•  

@hannahmontana13 wciąż nie dowierzam jak Iza "corpo" mama zebrała tylu followersow tym bardziej jeszcze że założyła insta po programie

•  

@hannahmontana13: Ale chłop Justyny coś kiepsko jak na wielkiego teoretyka boksu, weganina, filozofa, jutubera trochę mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@DavidsonX: bo mimo wszystko jest prawdziwa... naturalna... jest sobą...? ;-) pozdrawiam

•  

@Zoltar999999: aha to za bycie sobą ma ponad 70k to czemu np taki Blondyn albo Marchwia mają mniej przecież też są sobą xddd ja nic do niej nie mam tylko zaskoczyło mnie że jedna z nudniejszych osób w programie przebiła 70k i tyle

•  

@DavidsonX: no to widocznie ludzie jednak coś w Niej widzą co się podoba

•  

@DavidsonX: Zaskoczenie dobrym wynikiem to: Iza, Radek, Maciek, Justyna. Zaskoczenie słabym wynikiem: Bartek (drugie miejsce w programie), Igor (finalista i najbardziej wyrazista postać po Madzi). Olega wynik najtrudniej ocenić- czy zły czy dobry.

•  

@el_waryato: oleh nie odzywał się przez 3/4 programu, byl totalnie bezbarwny a ma najwiecej followersow po jukejce dzięki romansowi z nią XD Igor robił w programie dobra robotę a ma mniej niż nudny Oleh. Z całym szacunkiem dla niego ale on totalnie nic nie wniósł do BB

•  

@deyna123: Każdy ma inną opinię na ten temat. Patrząc na to co robią po wyjściu Olo mimo związku z Madzią nie jedzie na tym temacie wogóle. To Igor jedyne co ma do powiedzenia to że w programie myślał tylko o Angeli, nie patrzył na żadną inną laskę i od razu po wyjściu miłość rozkwitła. Bardzo dużo stracił na ustawce kierowanej przez Aldonkę. I bawi się w celebrytę udzielającego wywiadów do każdego szmatławca... jedni wolą spokój, inni chlanie na umór, pokazywanie dupy i lądowanie w łóżku z co rusz to inną dziewczyną. O chwaleniu się ile to on lasek bzyknął nie wspomnę. Nie rozumiem hejtu na Olka - Angela niby przed wejściem miała faceta i jakoś szybko o nim zapomniała. Igor wprowadził się do Angeli i jakoś nie ma tekstów że na niej wisi. Podwójne standardy widzę...

•  

@mystery_26: akurat Igor już coś osiągnął w życiu i nie wisi na Angelice, bo chce coś ugrać. To Oleg zyskał w programie na romansie z Madzią i teraz też na tym jedzie. Igor natomiast był doceniony w programie za to, że był sobą. Więc żadne podwójne standardy. To są inne sytuacje.

•  

@mystery_26: to nie jest nic dziwnego ze Igor chce korzystać z rozpoznawalności wiec udziela wywiadów i chodzi na ścianki. To jest jego sprawa jak kieruje swoim życiem. Oleh tez udzielal wywiadów dla faktu, był w kole plotka i robił bzdurne zadania w tamagoczi wiec sam nie jest lepszy. Każdy korzysta inaczej z popularności. Ja wcześniej nawiązywałam do programu. No sorry ale jeśli wolisz oglądać w telewizji nudę to trudno. Ja preferuje w reality show widzieć osoby które pośmieją sie, powygłupiaja (bo to nie jest telewizja trwam) a nie kogoś kto przez 3/4 czasu się nie odzywa i jest bezbarwny. No niestety ale przed romansem z Madzia to zapominałam ze on wogole tam jest.

•  

@deyna123: niestety dla mnie Igor to typowy prostak z zerowa inteligencja i tak go odebralam w programie, po niestety tylko mnie utwierdzil ze mialam racje :) ile osob tyle opinii, milego dnia :D

•  

@mystery_26: utwierdził cię w czym? Dlatego ze korzysta z popularności i udziela wywiadow? A co ma do tego inteligencja bo nie rozumiem? Jakbyś oglądała BB uważnie to usłyszałabyś ze Igor mówił ze traktuje ten program jako zabawę żeby się powygłupiać i nie brać niczego na serio. Streama na playerze pewnie tez nie ogladalas bo nie raz wykazywał się wiedza na wiele tematów ale oczywiście odcinki o 20 na tvn7 tego nie pokazywaly. W zadaniach tygodniowych tez się wykazywał. Za to jukejka to wyżyny inteligencji i wiedzy ogólnej. Nie wie ze Krety nie żyją w zoo, nie wiedziała gdzie leży ukraina, co to jest skansen a jak zaczynała się jakaś głębsza konwersacja to ona za każdym razem pytania w stylu ,,dlaczego?” ,,co?” ,,ale jak to?”.

•  

@deyna123: jukejka udawała głupszą niż jest. Jest z rodziny inteligenckiej, kończyła biotechnologię żywności w UK.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
    Nigdy nie zabierajcie się za szare myszki, serio. One są jeszcze gorsze od tych tinderówek co miały w wieku 20 lat kilkanaście bolców, są zakompleksione, jeszcze bardziej toksyczne i o dziwo bardziej wymagające. Poznałem na 18stce taką jedna szarą myszkę właśnie, no niby ładna ale nic specjalnego, z lepszymi kręciłem. Małe piersi, mały tyłek, szczupła, ale z twarzy taka sympatyczna, wiem, ze nie imprezuje i na 99% dziewica, ślady po trądziku na polikach. Zaprosiłem do tańca, z dwa albo trzy kawałki potańczyliśmy w jakimś tam odstępach czasu, wydawało mi się, ze zainteresowana bo szczerze i szeroko się uśmiechała podczas tańca patrząc mi w oczy. Potem zaproponowałem zebyśmy wyszli na fotę, a ona ze nie bo zle wychodzi coś tam, ale laski są z reguły niezdecydowane więc trzeba stanowczo prowadzić, złapałem więc z rękę i wyszliśmy z sali i tutaj jakaś kolejna mała oznaka zainteresowania bo z byle kim laska przy swoich znajomych a rękę z nowo poznanym gościem by nie wychodziła gdyby się jej chociaz trochę nie podobał, takie wychodzenie za rękę z sali nie wazne w jakim celu i tak dla większości moze się kojarzyć z jednym. No i okej, powiedziała czy idziemy usiąść, usiedliśmy gdzieś na ławce boku, zrobiliśmy fotę, no i pytam co tam u niej potem ona mnie zapytała no i objąłem ją ręką z tyłu i trzymałem z ramię i nagle BANG, tak jakby spłoszyła się czy coś, ale podejzewam ze pczekiwała iz będę pajacował przed nią i nadskakiwał czy cuś bo wielka p0lka, trzeba się starać a sam nic od siebie nie da. Powiedziała tak nagle ze idzie bo jej zimno, a to była końcówka kwietnia który mieliśmy dosyć ciepły szczególnie właśnie jego koniec i mimo ze był wieczór to było około 20 stopni XD ale jej zimno więc idzie. No dobra, potem chciałem z nią zatańczył ale juz nie chciała, następnie po jakimś czasie zatańczyła ale uśmiechała się juz tak delikatnie na siłe... a potem widziałem jak wychodzi z jakimś typem i rozmawia i zniknęli na jakiś czas moze ją rozdziewiczył XD Takze nie bierzcie się za takie szare myszki bo są jeszcze gorsze. Ale trochę mnie to dziwi bo patrzyła w oczy szeroko się uśmiechając, wyszła za rękę a potem nagle BANG..

#rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka #szaramyszkadlaanonka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
    Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
    pokaż całość

odpowiedzi (36)

Fota z r/conspiracy przedstawiająca ofiary masakry zgotowanej przez Chińską Armię podczas protestów na placu Tiananmen, zdjęte z głównej reddit przy ponad 134000 punktów karmy.
    #historia #reddit

odpowiedzi (28)

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Sąd Apelacyjny we Wrocławiu zatrudnił 2 pracowników, mimo brakujących etatów urzędniczych, by po niespełna miesiącu oddelegować ich do Ministerstwa Sprawiedliwości. Z przekazanych nam informacji wynikało, że wynagrodzenia oddelegowanych pracowników są nawet 4 razy wyższe niż osób pracujących na miejscu w sądzie apelacyjnym. Postanowiliśmy sprawdzić, jak jest. Sprawę opisał dla Was nasz prawnik Bartosz Wilk:
    https://siecobywatelska.pl/wygralismy-przed-wsa-z-prezesem-sadu-apelacyjnego-we-wroclawiu/

#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska
    pokaż całość

odpowiedzi (11)