Gorące dyskusje ostatnie 12h

Po kłótni przez telefon ze swoim #rozowypasek uświadomiłem sobie że to ta jedyna. I tak już jadę godzinę czy dwie już po S5, jeszcze zostało mi niecałe 430km do niej. Kompletnie nie przemyślałem tego, po prostu poczułem że muszę ją przytulić jak najszybciej a teraz myślę nad oświadczeniem się ( ͡º ͜ʖ͡º) Myślicie że się ucieszy jak zadzwonię do niej i powiem jej o tym że czekam na nią na parkingu? Oczywiście ona nie wie że do niej jadę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Co o tym sądzicie #niebieskipasek i #rozowepaski?
    Plusujacych zawołał za rok i powiem czy było warto. Trzymajcie kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #chwalesie #pytanie
    pokaż całość

odpowiedzi (139)

Wiejska mentalność mnie przeraża jakiś czas temu kuzyn pytał mnie jakie auto do 10 tys bym mu polecił byliśmy obejrzeć kilka aut ale cos mu nie pasowało, 2 tygodnie cisza, dzisiaj do nich zajezdzam i co widzę cała rodzina pęka z dumy bo młody kupił s klasę, biedni idioci. #motoryzacja #mercedes

odpowiedzi (97)

Z ciekawostek. Ostatnio w mojej okolicy odbyło się wesele na którym panna młoda ruchała się z barmanem (ʘ‿ʘ). Była to 01:00 - 02:00 w nocy. Nakrył ich pan młody i zdzielił pannę młodą w ryj. Zobaczyła to matka panny młodej i zdzieliła pana młodego. Po pewnym czasie już połowa gości się napierdalała. Świadek wydarzeń w tamtym momencie się ulotnił i nie wiem co było dalej.
    #logikarozowychpaskow #wesele #heheszki pokaż całość

odpowiedzi (73)