Gorące dyskusje ostatnie 12h

Śmieszna jest ta lewica. Niby chcemy równości płci, ale swoje postulaty dotyczące dobra dzieci przypisują od razu do praw kobiet. Czyli według #lewica mężczyzna nie musi mieć żadnych praw, jako rodzic. Fajna ta wasza równość, taka niezbyt równa #bekazlewactwa #bekazpodludzi #polityka

odpowiedzi (103)

Ale niektórzy z was są nienormalni.
    Stworzyliście w swoich głowach świat, w którym
    wszystkie kobiety, to potwory zaprogramowane żeby was zniszczyć.
    Wasze p0lki są jednymi z najbardziej zakompleksionych kobiet na świecie.
    I to przez kogo? No właśnie kurde w dużej mierze przez takich facetów jak wy, bo dam sobie rękę uciąć, że nie jesteście idealni, ale pierwsi żeby oceniać nas. Co wy sobą reprezentujecie?
    Siedzenie przy kompie i wylewanie swoich frustracji? X D
    Jakie wy macie zainteresowania? Plany?
    Kobiety są kurwa oceniane cały czas, wszystko co robimy jest oceniane. Przemek do roboty przyszedł spocony i przetłuszczony? Spoko, ale czekaj Marta przyszła dzisiaj bez makijażu?! Ja pierdole, ale brzydka iks dedede
    Przemek czegoś nie rozumie? Spoko stary, już ci tłumaczymy, Marta czegoś nie potrafi? Ale te baby to są tępe X D
    Już nie mówiąc, że jak Przemek idzie coś zrobić, to nie martwi się o to, że jakiś stary dziad może swoimi zagrzybiałymi rękoma go zmacać, bo serio w zwykłym sklepie trzy razy zostałam przez takich dziadów zmacana i ja nie mówię w tej chwili o dotknięciu mojego ramienia.
    A co do tych betabankomatów, to
    pracuje do końca wakacji w sklepie i chyba by wam mózgi wybuchły jakbyście zobaczyli, że 3/4 kobiet płaci za zakupy jak jest ze swoim facetem, a pary 16-25 lat, to już w ogóle prawie mi się nie zdarza, żeby chłopak płacił za cokolwiek podczas robienia zakupów. Wśród koleżanek też jakoś nie słyszę, żeby facet je utrzymywał xD
    Wiem, że są takie przypadki, ale są też kurwa przypadki, że to kobieta jest bankomatem. Jak na przykład u mojej mamy, mój ojczym to jebany leń i jest utrzymywany przez nią, i co mam teraz iść na wykop i wylać frustracje jacy wszyscy jesteście spierdoleni i szukacie sponsorów?
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (89)

• odpowiedzi (10)