Wpis z mikrobloga

@Poliorketes: Zależy jak napisane to CV. Jak #!$%@? źle, za poprawnie też nie dobrze bo zginiesz w stosie innych. Warto czasami przypajacować i w podsumowaniu dać coś chwytliwego. Właśnie, masz dział cele i podsumowanie na samej górze? Często ludzie to pomijają pisząc tylko doświadczenie i wykształcenie, a to podsumowanie jest w sumie wazniejsze bo to taki maly list motywacyjny
@waskizlo: Wywaliłem cel zawodowy,bo miałbym CV na dwie strony i wątpię, aby dwa zdania więcej coś zmieniły. W tamtym roku wysyłałem dziadowskie CV i był jakiś tam odzew, natomiast teraz mam lepsze, ze zdjęciem i jest tragedia. Poza tym do KFC oni ciągle kogoś potrzebują, jak widzę, a tu taka niespodzianka
@waskizlo: Tyle, że jest lepsze. Jak zrobiłem CV byle jak, to miałem większy odzew, co mnie trochę dołuje obecnie. Nie bardzo rozumiem co się właśnie stało. Jedynym w miarę racjonalnym rozwiązaniem dla jest jest to, że widzą, że byłbym dojezdnym, bo wszystkie miejscowości, gdzie aplikowałem oddalone są o 20-30km od mojej wiochy.