Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirabelki i Mirki,

Czy wybaczyć swojej różowej 5 zdrad z 4 facetami (z jednym przespała się dwa razy, z dwoma po razie, a z czwartym, odbyła tylko miłość oralną (gdzie szczegóły tego są okropne)). Facetów poznała na tinderze i poleciała w tango z każdym na pierwszym spotkaniu.
Sęk w tym, że zrobiła to, bo miałem ją na prawdę w dupie przez dwa lata (nie chciałem się z nią spotykać, rozmawiać przez tel itd), a ona na prawdę mocno się starała (miała depresję przez to, że ją olewałem i brała leki psychotropowe).
I potem stało się to co napisałem. Czuję się jakbym stracił najbliższą osobę. Ona prosi o wybaczenie, mówiąc, że potrzebowała ukojenia w cierpieniu, jakie jej zadałem.
Zaręczam Wam, że nie jest to żaden fake. Piszę, bo naprawdę potrzebuje pomocy i rady, o którą proszę. Nie mam o tym z kim pogadać (nie chce jej oczerniać w oczach znajomych). Dlatego pozostał mi anonimowy wpis. Nie życzę żadnemu z Was takiego uczucia.

#depresja #milosc #logikarozowychpaskow #rozowepaski #truestory #rozowypasek #pytaniedorozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 44
@AnonimoweMirkoWyznania: Aż mi się przypomniało jak kumpel chodził z jakąś dziewczyna z miasta 20km od naszego, chodzili ze sobą z pół roku, poznał jej rodziców, nocował u niej etc, aż w pewnym momencie po prostu przestali się do siebie odzywać :D kumpel powiedział że Ona taka dziwna była bo zawsze on musiał pierwszy pisać i chciał zobaczyć kiedy Ona się odezwie :D i się okazało że się nie odezwała więc ,,zerwali"
TerminowaMurzynka: Ludzie kochani, nie napisałem tego, żeby robić zarzutkę. Po cholerę mam to robić? Dziękuję mimo wszystko za kilka rzetelnych odpowiedzi
@Kayzan: zadałeś bardzo dobre pytanie. po tym jak dowidziałem się o zdradach, poczułem się jakby ktoś wylał mi kubeł zimnej wody na twarz. nie mam pojęcia dlaczego wcześniej ją tak lekceważyłem.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua