Wpis z mikrobloga

wychowywałem się w latach 90 i 00 i nie pamiętam, żeby ktoś w Polsce tak bóldupił o to, że w POLSKIM SERIALU "Rodzina zastępcza" tak się promuje adopcje NIE-POLSKICH dzieci, RÓŻNICE KULTUROWE i to jakaś POLSKA RODZINA ma AZJATKĘ I MURZYNKĘ w rodzinie

a dzisiaj niektórzy prawacy jak widzą osobę o ciemnym kolorze skóry, która gra w jakimś filmie to jest zgrzyt zębami, że to upadek białej rasy i chęć zniszczenia białego, heteroseksualnego mężczyzny xD

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #urojeniaprawakoidalne #whitegenocide
niochland - wychowywałem się w latach 90 i 00 i nie pamiętam, żeby ktoś w Polsce tak ...

źródło: comment_T78Bu5hhEClXIP55u687dwqwdROany6N.jpg

Pobierz
  • 71
Ten serial był tzw. miękka propagandą i dlatego ludzie nie dostrzegali niebezpieczeństwa. Teraz opętane lewactwo przekracza wszelkie granice i są kolorowi ludzie w telewizorze i nawet mają normalnych (białych) partnerów, a już w latach 20 niemieccy naukowcy dowiedli, że mieszanie ras jest szkodliwe.


@Slucham_psa_jak_gra_: kurr racja, może przez oglądanie tego LEWACKIEGO serialu finansowanego przez żydowskie lobby teraz nie mam nic przeciwko osobom o innym kolorze skóry

grr wredne lewaki zniszczyły kolejnego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niochland: kiedyś był teledysk do fasolek mydło lubi zabawę, w którym mały chłopiec około lvl6 mył się w wannie mydłem w samych majtkach. Wtedy to było też normalne. Dzisiaj wyobrażasz sobie coś takiego?