Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Boję się małżeństwa i życia we wspólnym domu z kobietą, ponieważ roszczeniowa postawa, parcie na zabawę, dynamikę, atrakcje, rozrywki, wieczne oczekiwanie czegoś i obwinianie, jest domeną już niema każdej kobiety. Mam już tak #!$%@?ą psychikę przez to czego doświadczam w związkach i w relacjach z kobietami, że zwyczajnie boje się. Chciałbym założyć rodzinę, ale dzisiaj no #!$%@? nie dogodzisz na dłuższą metę żadnej. Non stop oczekiwania i wybrzydzanie. Już nie wystarczy zwykle życie. Nawet danie domu, stabilizacji, brak kredytu i względne wygody, to jest cały #!$%@?. Kobiety chcą życia jak z filmów i zapewniania ciągłych atrakcji. To jest jak opieka nad dzieckiem, któremu trzeba ciagle kręcić karuzelę, chociaż nie masz juz siły. Tylko, że z dzieckiem jest o tyle lepiej, że ono się ciebie słucha i nie odejdzie do innych rodziców. A baba utopi cię w łyżce wody, obwini za wszystko i odejdzie, często rujnując finansowo.

Walnijcie wy się w łeb! Bo to jest dramat co się dzisiaj #!$%@? zwłaszcza w dużych miastach.

#zwiazki #slub #rozowepaski #p0lka #logikarozowychpaskow #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 73
@AnonimoweMirkoWyznania szukaj takiej co ma podobne podejście do życia. Nie będzie łatwo, ale nikt nie obiecywał, że tak będzie.
Znajdziesz taką/pójdziesz na kompromis/będziesz sam.

Ty chcesz kogoś kto ci podpasuje, ktoś inny też chce. A z tym słuchającym się dzieckiem, to odleciałeś... Myślisz, że w to nie trzeba włożyć żadnego wysiłku?
@AnonimoweMirkoWyznania:

A ja oczekuje normalnego faceta, który nie zdradza, ma w dupie wyścig szczurów, nie strofuje mnie, akceptuje jaką jestem, ma jakąś tam pracę, żadnych wygód poza podróżami mnie nie i interesuje, żeby nie był pustakiem ale miał pasje, żeby był wierny...

No ale co rusz trafiam na rozczeniowego księcia który uważa że to jego słowo jest ostatnie, który nie akceptuje słabości partnerki i nie poczeka na nią pół roku przez
@LoveLight:

Tez słyszałam od ex że jestem nudna.

Dlaczego?

Bo pomimo że całe dnie grał w gry, a ja miałam pasję - rysunek, czytanie książek podróżniczych, udzielanie się na forach, pisanie fanfickow i trochę też grałam oraz chodziłam do szkoły zaocznej, spacerowałam po mieście (oczywiście sama, bo ex albo zmęczony i nie chciał, albo bym tam że swoją ex zanim mnie poznał i miał źle wspomnienia) to choćbym gadała że spotkałam
@patrzpan:

Czy faceci dzielą się tylko na dwie grupy:

- Chad który co weekend imprezuje, ma w dupie własne dzieci które na z 20 różnymi laskami, nie płaci alimentów, rucha wszystko co się rusza, zdradza każdą swoją dziewczynę, babie daje w mordę za nie wzięcie do buzi, #!$%@? się z kibolami i zarabia od #!$%@? hajsu choć jest tępy jak but i ma problemy z ortografia

- flegmowaty cipeusz który życie
@BloodyMassacre26: @LoveLight: Imo tylko dzban mógłby powiedzieć, że dziewczyna jest za nudna. xD Serio, poszedłem ze znajomą ostatnio na dwa koncerty. Oba przestała, bo się po prostu bawić nie umie, a bardzo chciała iść bo lubi obu wykonawców. Widziałem jej radość w oczach, także mi to wystarczyło. Po za tym całe dnie albo praca albo łóżko i to tyle z jej osiągnięć ostatnimi czasy. Hobby żadnych nie ma. I miałbym
onieważ roszczeniowa postawa, parcie na zabawę, dynamikę, atrakcje, rozrywki, wieczne oczekiwanie czegoś i obwinianie, jest domeną już niema każdej kobiety


@AnonimoweMirkoWyznania: typowe #!$%@? wykopka, który nigdy nawet nie rozmawiał z kobietą. Wiesz, że takie kobiety to może 10, 20, 30 czy 60% wszystkich kobiet, nie ważne. Ale oprócz nich jest masa ślicznych i normalnych kobiet tylko po prostu o tym na wykopie nie usłyszysz. Bo tutaj każdy tylko piszę, jak ma
@cymrev:

Ja oleje jedynie gdy okaże się że ma jakieś ukryte #!$%@? typu nadmierna zazdrość i chęć kontroli, wyręczanie we wszystkim a potem marudzenie że ona nic nie robi, albo obiecywanie jednego i nagła zmiana zdania i wycofanie :/
A ja oczekuje normalnego faceta, który nie zdradza, ma w dupie wyścig szczurów, nie strofuje mnie, akceptuje jaką jestem, ma jakąś tam pracę, żadnych wygód poza podróżami mnie nie i interesuje, żeby nie był pustakiem ale miał pasje, żeby był wierny...


@BloodyMassacre26: jakbyś dostała takiego kochającego chłopaka to przy pierwszej trudności byś go zostawiła bo jest "nudny", "za dobry", "nie ma tego czegoś", "jest niedojrzały" niepotrzebne skreślić ;) Na szczęście coraz
@ka-rabin:

O ja #!$%@? xD

Ekhm tłumacząc na polski:

" #!$%@? nie znam cię ale tak nienawidzę p0lek że pojadę po tobie i wymyślę ci, czego ty byś nie zrobiła w sytuacji gdybyś spotkała fajnego faceta, żeby sobie samemu obrzydzić kobiety" + "obrzydze ci kontakty z facetami, wmawiając że żaden się na to nie nabierze, choć to tak naprawdę nie są żadne kłamstwa, o czym ja wiem za to po to,
Boję się małżeństwa i życia we wspólnym domu z kobietą


@AnonimoweMirkoWyznania: Małżeństwo samo w sobie to patologia, ale życie w domu z kobieta jest jak najbardziej możliwe. Musisz trafić na w miarę normalną. Może być też tak, że nigdy nie trafisz, ale jeśli nie będziesz próbował to się nie dowiesz. :)
@cooles: napisałeś głupotę

Dwoje ludzi przysięga sobie wieczną miłość, choć nie mają pojęcia czy będą się dalej kochać za kilka miesięcy.

Normalni ludzie raczej wiedzą że będą się kochać nie tylko za kilka miesięcy, ale nawet do końca życia. Nie widzę tu logicznego wyjaśnienia dlaczego małżeństwo to patologia.