Wpis z mikrobloga

Myśle że @typbezoszczednosci95 nie jest trollem, ale w pewnych kwestiach kłamie.
Czytając wszystko co on pisze, można w wyobrażni zwizualizować sobie jak może wyglądać, no i fakt jest to groteskowe
Wad genetycznych i problemów tak dużo, że co niektóre siebie wykluczają np. brak zarostu- brwi-łysienia a nadmierne owłosienie.
A wzrost - 157cm a 87kg żywej wagi, jestem w stanie uwierzyć ale pod warunkiem że wybierze się jedno
bo tak - już same wymiary wskazują że napewno nikt nie brałby go na budowe
Więc możliwe że jedno z tych 2 opcji, jest prawdziwa, ale tylko jedna.

Idąc dalej, za mądrze pisze.. może nie jest to finezja, ale ma chłopak głowe na karku.
Niemożliwe, żeby skończył tylko zawodówke - a pisał tak dobrze.
W domu karaluchy pluskwy i grzyby na ścianach - okej, tutaj możliwe
Acz składając w całość, jego opisywane przeżycia jak zawinięcie go w taśme stretch przez Mariusza i Rafała z budowy
i turlanie go po podłodze, + nagrywanie go przez ludzi na ulicy, cholera to jest komiczne.
Mam naprawde nadzieje że tego nie przechodzisz, bo to smutne, acz z innej perspektywy dość śmieszne.
Ktoś z 157cm + 86kg naprawde nie byłby w stanie dojść z domu do Biedronki po Maltikeksy.

Subiektywnie, naprawde nie pałam do ciebie nienawiścią,ale napewno
kilka wad sobie nadpisałeś.
I tak czynniki czynniczki i już ludzie o tobie piszą mówią. Jest dużo, a wizualizacja tworzy nam nie człowieka
ale jakiegoś humanoida, ale = właśnie ale
ktoś taki nie byłby zdolny w pisaniu.

Wołam tych co plusowali wtedy; @jurek-xd, @jasiek383, @ChceZYC_A_nie_Wegetowac, @Hollaholla, @LevoTree, @karamazov, @Spodniegdziekupic, @mtk3ti, @Tomikarui
i @wypokk @riczler bo wiem że oni uznają cie za całkowitego trolla, ja z kolei jestem zaintrygowany
jak najzywyczajniej sytuacja się potoczy, czy dalej będzie monotonia, czy może rzeczywiście coś będzie udowadniane
#przegryw
Mescuda - Myśle że @typbezoszczednosci95 nie jest trollem, ale w pewnych kwestiach kł...

źródło: comment_sB1Eq1VZ6aNLNMi5hC4NEHxxKdkB52R5.jpg

Pobierz
  • 10