Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
@StarySkuter: myślę, że to jest autentyczny problem i skutek wychowania bezstresowego, znaczącego w polskich realiach 'a rob co chcesz'. Powyrastali z tego faceci niedoświadczeni realiami, z zakrzywioną wizją świata i nieprzystosowani do większości wyzwań dorosłego życia. Dlatego robią to, co zawsze robili, gdy pojawia sie problem - rezygnują i wycofują się w bezpieczne miejsce. A że natura nie zanosi próżni, miejsce dla odważnych zaczęły zajmować kobiety. Je wychowywano na nietykalne i
myślę, że to jest autentyczny problem i skutek wychowania bezstresowego, znaczącego w polskich realiach 'a rob co chcesz'.


@onufry_zagloba: Raczej po prostu naturalna sprawa. Większośc facetów z tamtego okresu to nie były chady co na wojnie #!$%@? czołgi a w międzyczasie obracali pielęgniarki. Po prostu taki szary Anon '43 nie zapisał sie nigdzie w pamięci, co najwyżej jako NN w zbiorowym grobie albo na tablicy upamiętniającej śmierć cywili. Znaczna większość tych
myślę, że to jest autentyczny problem i skutek wychowania bezstresowego, znaczącego w polskich realiach 'a rob co chcesz'.


@onufry_zagloba: alternatywa dla tego rzekomo złego "rób co chcesz" jest #!$%@? na system który i tak cię na każdym kroku upokarza,więc się wycofują bo to po prostu nie jest ich, i powiem tyle że bardzo dobrze robią niech ci którym zależy na tym systemie zależy #!$%@?ą