Wpis z mikrobloga

MyTaxi dwa kody na 50% (max 10 zł każdy)
Jeden ważny do końca lipca, a druga do 4 sierpnia.
Kody:
najtaniej oraz najlepiej

Gdyby ktoś nie miał jeszcze konta
Kod na 20 zł zniżki: mytax1

Gdyby ktoś nie miał konta to
Kod na 20 zł zniżki : mytax1
Aplikacje: MyTaxi Google Play | MyTaxi AppStore

Miasta w których działa MyTaxi
#warszawa #krakow #gdansk #gdynia #sopot #katowice #gliwice #poznan #wroclaw #lodz #wroclaw

#mytaxi
---------
Aktualne opłacalne inne promocje:
1. Czas wakacji - mam kody ważne rok na około 214 zł dla nowych użytkowników Airbnb - czyli możliwość wynajęcia hotelu, mieszkania, pokoju na całym świecie :) Odezwij się przez Prywatną Wiadomość to prześlę co i jak :)

2. Dalej można sobie odebrać 10 funtów na dowolne usługi lub wypłacić po prostu gotówkę w złotówkach z bankomatu za darmo + we wpisie też kod na PREMIUM o wartości 220 zł
Polecam :)
---
Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu.
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy #niehivekodyodlubiekiedy

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()
LubieKiedy - MyTaxi dwa kody na 50% (max 10 zł każdy)
Jeden ważny do końca lipca, a d...

źródło: comment_9d375ZLJkMnJGkYsAJazIhjhxhFWRnK3.jpg

Pobierz
  • 9
@Terki: dlatego daje zniżki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale też zależy, tam są stałe ceny i jak jest większy przelicznik w Uberze lub Bolcie to lepiej wziąć MyTaxi Lite z gwarancją ceny + też mają ustalony ryczałt np na lotniska więc czasem wychodzi taniej.
Kiedyś była też opcja ustawienia ceny za kilometr 1,60-2,40 zł to było dużo bardziej opłacalne
@Terki: moze nie masz znizki 20%, teraz Ci scrn nie pokaze bo mam kody, jezdze freenow od kilku miesiecy porownujac ceny i zawsze kilka groszy tanszy

przykro zatem, ze masz drozej
@LubieKiedy:
Tylko dziwnie liczą te rabaty.
Pierwszy przejazd 12zł - 50% = 9,60 zł
Drugi przejazd 17 zł - 50% = 13,21 zł

Oba przejazdy na opcję lite z ceną niby gwarantowaną.