Wpis z mikrobloga

#pokazforme #mikrokoksy
Ja wiem, ze mam masowac, wiem, ze sucho, ale minsie zaczyna podobac :D 182cm, waga 70+kg. Dokladnie nie wiem ile, bo waga zostala u zony, a ja sobie jeszcze nie kupilem XD
3-4 dni treningowe, 3500 kalorii. Obcialem wegle, zamienilem na wiecej tluszczy (nadal ##!$%@? ) bo lepiej mi po tym, podczas pracy mam wiecej sily/energii. Zwiekszylem tez podaz bialka. Cwicze pol roku z nieco ponad miesieczna przerwa, czyli #!$%@?, ale robie to tylko sam dla siebie. Sam sobie ulozylem dupotrening i mi to wystarcza. Czuje sie lepiej, wg mnie wygladam lepiej. Samoocena troche w gore ;) Z fartem mordy!
Pobierz Dymass - #pokazforme #mikrokoksy
Ja wiem, ze mam masowac, wiem, ze sucho, ale minsie ...
źródło: comment_8sjIMNnZ0ONRtUmfrlhxumQI72YX0AbM.jpg
  • 27
@Dymass: To jak w tym memie, że oczekiwania po chodzeniu na siłkę: tłum loszek chwalących twoje cialo, a irl zbiegają się same ziomki zachwalajace i pytające o rady, wymiary etc. xD
Ale no też nie ominę żeby pochwalić. Świetnie ci idzie ziom, widać po ramionach i plecach że ładnie zbite masz jak na takie lajtowe podejście do treningów i staż. Oby tak dalej, nie przejmuj się hejterami, i trenuj dla siebie
@washingtonbullet ulozylem sobie fbw na 3 dni treningowe, jak czasem jest czwarty dzien to lajtowo, jakies przydiaty z obciazeniem, podciaganie na drazku, albo powtarzam jeden z tych 3 dni. Staram sie miec rozne cwiczenia na dana partie miesni, aby dostawaly rozne bodzce. Poza tym odbilem sie wtedy od tych 59 i udalo mi sie wrocic do 63kg. Kalorie dodawalem stopniowo. Obecnie jestem na 3500.