Wpis z mikrobloga

Pewnie nie wszyscy się ze mną zgodzą (bo może po prostu przesadzam), ale zobaczcie jak czasem sam zarost+nowa fryzura potrafi zmienić twarz faceta.
Chciałbym wziąć za przykład Richarda Harmona, grającego aktualnie w serialu #the100 który oglądam od pierwszego sezonu. Jeszcze parę lat temu gościa można było skojarzyć z naprawdę słabych filmów, np. z Tropicieli Mgieł i wyglądał on wtedy tak jak na zdjęciach na górze. Można by powiedzieć, że gęba jakaś dziwna i szpetna, no 2/10 i #przegryw a mnie osobiście strasznie odrzucał już właśnie samą twarzą i ciężko mi się go oglądało, zarówno w filmie jak i w pierwszych sezonach 100.
A jednak gościu na przełomie paru lat grając w nowym serialu naprawdę przeszedł niezła metamorfozę. No jak dla mnie to jest on teraz przynajmniej 7/10, a jakbyście zobaczyli jaką ma w sumie spoko figurę (w sensie, że nie ma oponki na bebechu jak większość panów tutaj) to 8 dla niego pewniaczek, oczywiście no homo.

Gdybym ja miał cipę to bym mu pewnie oddał, a wy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niebieskiepaski #przegryw #wygryw
mat1989 - Pewnie nie wszyscy się ze mną zgodzą (bo może po prostu przesadzam), ale zo...

źródło: comment_wCYSMOyJI3HGYJVTZaHvsfcUMV4b9LSe.jpg

Pobierz
  • 3