Wpis z mikrobloga

@Dajlaxx: Może być dropdown. Frontu akurat się nie boje, zrobię dropdown albo radio zależy co tam będzie lepiej wyglądało (Junior Front end Power ;D) Znacznie gorzej sobie radzę z tymi zapytaniami i ogólnie PHP... Jak to zrobić żeby mi się tam to wyświetlało w tym dropdownie =P

@Mtalmouth: 9000eur? hmmm a meksykańskie pesos? =D Dążę do tego żeby takie proste (jeszcze nie dla mnie) rzeczy samemu ogarniać w PHP, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LeBronPL: skoro zakładasz ze kazdy moze byc twórca, to dlaczego nie zakładać domyślanie jako tworce, i jeśli ktoś będzie chciał pisać to będzie, a jak nie to nie i tyle? W twojej wersji musiałbyś ograć jeszce zmianę ról w panelu itp jak ktoś zachce być autorem a wybrał wcześniej czytelnik itp.
@getin: Próbowałem tegować ale trafiam na wtyczki, które mi to zrobią ale za 70 dolares per month =D JAk masz jakąś sprawdzoną do obsługi użytkowników to chętnie skorzystam. Tymczasem próbuję kolejnych =)

@Kien: To akurat przykład z tymi twórcami, projekt zakłada trochę inny profil. Ogólnie muszę mieć 2 możliwości i jeden z nich może dodawać różne kampanie i brać w nich udział. Drugi może tylko brać udział w kampaniach. Po