Wpis z mikrobloga

@radohanys: no przeca mowie, ze nie jarasz mimo ze z ciebie prawdziwy Palacz jest. gastrofaze tez miales non stop jakbyscie sobie z Blondynem w kurniku hotboxa zrobili xd mowiles ze ty tylko wodeczka i piwko. a szkoda, bo moglbys sobie zajarac xd
@radohanys: trybie wiecej niz ci sie wydaje. Wiem tez jaki Kali ma stosunek do takich jak ty. dokladniej chodzi o to ze sie rozprules u wielkiego brata nadajac na Igora. To ty a nie Justyna zrobiles #!$%@? o "white power" za co pozniej Igor mial zolta kartke i byl na wylocie. przez niektorych jestes tu uwazany za gita, ale prawda jest taka ze zachowales sie jak frajernia. i to Justyna jest
@radohanys: Lukasza w to nie mieszaj, jego juz nie bylo w programie. Dla przypomnienia to bylo kiedy obciales Ola na łyso, spiewaliscie Big Cyca "zaloz czapke skinie", polecialy reczne pozdrowienia dla hitlera i slynne "white power". Justyna w pokoju WB palila glupa kryjac Igora, Ty natomiast wszystko wyspiewales. Najgorsze jest jednak to, ze cala wina poszla na Justyne, ktora bardzo przezywala ze zrobiono z niej frajerke ktora sypie na bagietach. Dlatego
@nn-borg: Taaaa, chłopaku(jak nie to sorry) chyba nie sądzisz, że będę się tutaj, czy gdziekolwiek indziej z czegokolwiek tłumaczyć, tym bardziej ze zdarzeń, o których masz widzę większe pojęcie ode mnie. Zauważ, o czym jest post, taki sobie błachy temat: bluza, a gdzieś ty się już zapędził. Zwolnij czasem, wyloguj się, weź głęboki oddech i żyj w zdrowiu, ale nie zapomnij o badaniach okresowych, wiesz, żeby tak odpowiednio wcześniej wykryć, że
@karolina-michalska1: Jak uwaza, ze nie musi sie z niczego tlumaczyc to jego sprawa. W sumie szkoda, bo dobrze by bylo uslyszec tez druga strone. Poki co wersja Justyny jest ta obowiazujaca. Wszystko bylo na streamie, wiec nie jest to jakas tajemnica. Radkowi trzeba oddac to, ze zwrocil uwage chlopakom zeby nie hailowali. Szkoda tylko, ze pozniej zrobili z Justyny kozla ofiarnego i to mnie boli najbardziej. Widac bylo jak z tego