Wpis z mikrobloga

W sumie gdyby kobiety nie były ładne, tylko były np facetami a zachowały #logikarozowychpaskow To wydaje mi się że nikt nie chciałby się z nimi kolegować.

Zawsze do kobiet ciągnie to że są kobietami, są atrakcyjne pociągające, instynky się uaktywniają, poszerzanie gatunku itd.
Ale im dłużej żyje, im więcej poznaje kobiet, rozmawiam z nimi czy żyje - będąc np w związku. To one są brzydko określając 100 lat za murzynami jeżeli chodzi o siebie, o swoją osobowość tożsamość, poczucie wartości, o obiektywność i wszystkie te najważniejsze zasady, które sprawią że chcesz z tą osobą żyć. O czymś takim jak zainteresowania hobby, pasje to nie wspominam. Pal sześć że nie mają, ale jak ty masz to będą o to zazdrosne i będą próbowały ci to uprzykrzyć.

Nie mówię oczywiście że wszystkie, to nawet jest nierealne w kontkeście ile ludzi żyje na ziemi. Generalizuje po prostu.
Wiecie ja nie mam nic do tego że ktoś miał czy ma jakieś problemy. Każdy ma jakieś problemy czy trudne dzieciństwo itd i w związku z tym ma jakieś lęki obawy, zawachania, brak pewności siebie. To jest normalne. Ale żeby przy tym zdawały sobie z tego sprawę, jakie są ich problemy, nad czym muszą pracować, a nie że wszyscy są źli a one nieomylne i pokrzywdzone bidulki...
Mówi się że kobiety są dojrzałe. To jest totalna bzdura. Często czuje się tak jakbym miał do czynienia z kilku letnim dzieckiem.
A ja np na dzieciach się nie znam i oczekuje od kogoś dojrzałości gdzie ja nie musze tłumaczyć kobiecie tego jak powinien zachowywać się dorosły człowiek.
Nie wspominam o jakiś emocjonalnych wczutach.. kobiety nie szukają stabilności, tylko coś musi się dziać.. a większość facetów dąży do tego aby związek był stabilny, nie było złej atmosfery kłotni, tylko stabilność poczucie bezpieczeństwa.. czyli dla kobiet nudno.

I jestem tym zawiedziony.
  • 6
O czymś takim jak zainteresowania hobby, pasje to nie wspominam. Pal sześć że nie mają, ale jak ty masz to będą o to zazdrosne i będą próbowały ci to uprzykrzyć.


@r5678: za duzo wykopu.

W zasadzie cala reszta tez jest teoria z dupy, szczegolnie za ta dojrzaloscia. Zwykle to faceci maja problem dojrzec, kobiety robia to szybciej.
@czuczupikczu: Wszystko to co napisałem wynika z doświadczenia i życia nie zaś wykopu. Na wykopie właśnie sporo jest różowych co mają jakieś zainteresowania. Obraz kobiet na wykopie jest bardzo dobry w porównaniu z tym jak to wygląda w rzeczywistości.
@czuczupikczu: Wcale nie wykop - tylko życie. Jak słyszę o dojrzałości kobiet to nie potrafię ukryć szyderczego uśmiechu. Mówienie o dojrzałości u kobiet to jak komplementowanie skrzydeł u świni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czuczupikczu: ale wiesz, ze to właśnie kobiety Ci wmówiły, ze one są takie dojrzałe, a mężczyźni to duze dzieci? Nie analizując tej kwestii można by nawet sie zgodzić, z tym, że kobiety szybciej dojrzewają i ogólnie są dojrzalsze. Mężczyźni sami dają do tego argumenty, bo zazwyczaj robią jakieś głupoty dla zabawy/na pokaz. Tyle, ze robią to zazwyczaj w odpowiednich do tego warunkach (imprezy itp.), a kiedy trzeba to są bardziej ogarnięci
@r5678: Prawdziwość zwłaszcza ostatniego akapitu zawsze mnie najbardziej triggeruje. Śmiem twierdzić, że różowe mają często mocno autodestrukcyjne popędy i robią zupełnie nieświadomie wszystko, ale to absolutnie wszystko, żeby tylko nie były w życiu szczęśliwe. No i jeżeli nic lub nikt ich nie ogarnia, to na ich własne życzenie tak się staje.
@czuczupikczu: być może, ale coraz częściej odnoszę wrażenie że przez dojrzałość rozumie się kija w dupie jakiego ma większość różowych od 25 roku życia w góre. Jeśli facet ma dajmy 30 lat, dzieciaka, zarabia pieniądze, ogarnia obowiązki ale nie daj Boże ma poczucie humoru, kupuje sobie Lego albo zbiera komiksy ze Star Warsów zamiast oddawać całą wypłatę żonie to będzie postrzegany jako niedojrzały gnojek.