Wpis z mikrobloga

Już za kilka dni debiut będą miały nasze #klawiaturamechaniczna - kilka szczegółów ze specyfikacji:
- 3 rodzaje Switchy: OUTEMU Brown/Blue/Red - każdy switch w innym podświetleniu zółty/niebieski/czerwony
- Klawiatura TKL
- N-Key Rollover
- pełny Anti-Ghosting
- klawiwsze „double-injection”
- 20 trybów podświetlenia klawiszy
- Aluminiowa powierzchnia klawiatury

Sugerowana cena detaliczna? ok. 129zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rodzaje switchy:
- OUTEMU Blue 60g – wyczuwalny moment aktywacji wraz z charakterystycznym „klikiem”. Przełącznik przeznaczony do pisania, poprzez charakterystyczny klik aktywacyjny oraz dla pasjonatów klawiatur mechanicznych.
- OUTEMU BROWN 55g-z wyczuwalną odpowiedzią w momencie aktywacji. Uniwersalny, cichy przełącznik do pisania jak i grania
- OUTEMU Red 40g- liniowe, bez wyczuwalnego momentu aktywacji. Najlepszy wybór dla graczy, którzy szukają szybkiej reakcji klawisza przy minimalnym oporze

#savio #pcmasterrace #gadzety #klawiatura #komputery
źródło: comment_JXG56MW2z7mW72vDofily50vW279mqSp.jpg
  • 31
@Init0: te z biedronki miały kiepskie switche i miały rainbowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dusha: w dalszym ciągu pokazujesz klawiatury droższe od naszej i to sporo. Piszemy o regularnych cenach, promocje rządzą się innymi prawami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo nie widzisz różnicy, albo nie chcesz jej zobaczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Init0: może wyglądem przypominała naszą ( ͡° ͜ʖ ͡°) jednak jest kilka szczegółów które wpływają na jakość i eksploatację. Porównywanie dwóch różnych klawiatur, które "w środku" są inne mija się z celem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dusha: liberator ( ͡º ͜ʖ͡º) Mirku nie żartuj sobie - nie widzielismy testów tej klawiatury ale z opisu i ze zdjęcia conajmniej:

rainbow, mniejszy wybór switchy, SixKey antyghosting czy full antyghosting ?


Full, za 115zł bez promocji, kolor podświetlania to raczej kwestia estetyczna.
@SAVIO_multimedia: QMK czy własny soft? Bo cenowo nie jest źle, rozumiem, że klawisze ABS.

Poza tym nie ma czegoś takiego jak "six key antighosting" i "full key antighosting" mylicie ghosting i NKRO. A po USB ciężko mieć full-NKRO bez customowych sterowników, bo standard HID nie przewiduje więcej niż 6KRO.

Bez testów jedyne co mogę powiedzieć, to że "not great, not terrible".
@Invisible22: a czy ja się #!$%@?. Sam mam klawę z Biedry i uważam, że jako "wprowadzenie" jest to ok klawiaturka. Od tego czasu mam już 2 customy.

A po prostu stwierdzam, że to co prezentuje @SAVIO_multimedia to po prostu nic wybitnego, ot kolejna klawiatura "entry level", która niespecjalnie się czymkolwiek wybija ponad konkurencję (no i wytknąłem im błędy w komunikacji, dość poważne błędy, ale to dalej nie przytyk do samego produktu