Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nienawidze w sobie tego ze jak totalnie nie chce mi sie spac to o tak mozg mi nie pozwala zabijac czasu np graniem w gierki czy seriale czy cokolwiek ehhhh tez tak macie?
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kopytakonia: Dokładnie tak, leżę z telefonem i słucham muzyki + Wykop + rzeczy, które i tak muszę zrobić + pasje (σ ͜ʖσ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Avil: co z tego ze sie polozysz spac jak bedziesz sie krecic dopoki nie usniesz na lozku i finalnie wyjdzie na jedno i to samo? Ja nuz nawet nie staram sie naprawic mojego spania swego czasu przyczynily sie do rozregulowania uzywki i styl zycia (ale kazdy musial sie wyszalec za mlodu) a teraz akurat problemy rodzinne, osobiste (jak sie juz #!$%@? to wszystko na raz niestety w moim przypadku) no i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Avil: tez swego czasu jak jeszcze mialem na nie codziennie czas to juz mialem tak ze z automatu po obiedzie oczy mi sie zamykały i spalem po poludniu z 3-5 godzin ale wieczorkoem sobie pilem piwko czy dwa i zasypialem o tej max 3 w nocy a teraz nie mam drzemek(procz dzisiaj i rzadko od czasu do czasu) i a tak ciezko o sen