Wpis z mikrobloga

@jkbck: mi się podobnie na moich 93/17 YUANXIAO zrobiło tylko tam jest Primeknit. Ale na takiej cebuli je wyrwałem + nie ma już mojego rozmiaru u nich, że chyba spróbuję to jakoś naprawić na własną rękę. Najwygodniejsze buty jakie miałem, ten boost ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MiszczJoda: Miałem 3 pary Yuanxiao ale żadna w moim rozmiarze :p Buty ultra wygodne, ale źle zaprojektowane. Widocznie to miejsce ma za duże naprężenia, bo to już któryś raz jak widzę podobny problem.
@jkbck: żałuję że nie kupiłem całych czarnych jak jeszcze były w moim rozmiarze ( ͡° ʖ̯ ͡°) bo w tych co mam poza Primeknitem też podeszwa przy palcach już ma dziurę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patrolss: Januszować? Spodziewam się, że buty za ponad 300 zł spokojnie wytrzymają okres rękojmi. Tym bardziej że nie były noszone codziennie, zimą, ani w żadnych cięższych warunkach.
@jkbck: no ja wyrzygałem 120 ojro ( ͠° °) byłem przekonany, że jest 100 dni tylko. okazuje się, że do 100 dni można je zwrócić bez powodu. no i chyba stukną 2 lata odkąd je mam. albo już stuknęły, ciul wie.
a wystarczyło jak człowiek się odezwać po nową parę. no ale nie dla debila to, chodzę #!$%@? w zacerowanych xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MiszczJoda: @jkbck: Mam dokładnie ten sam model co OP. Red Carpet o ile się nie mylę. W prawym bucie w dokładnie w tym samym miejscu zrobiłem sobie dziurę od żaru który #!$%@?ł z ogniska. Dziura trochę większa niż na tym zdjęciu. Zaniosłem do szewca i załatał to tak zajebiście że praktycznie nie widać że było coś robione plus w obydwu butach od spodu wyłożył specjalnym materiałem który zapobiegnie przedzieraniu na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MiszczJoda: Uuu, te pierwsze też bym chętnie przytulił. Trzeba będzie się coś rozejrzeć jak zwrot przyjdzie. Jeszcze telefon muszę zmienić.