Wpis z mikrobloga

Jeszcze tak odnośnie paczek, szczególnie do względnie nowych graczy:

Ja spamuję dużo SBC. Bardzo dużo. Więcej niż przeciętny, zdrowy na umyśle człowiek. Właśnie jestem po jednej takiej 'sesji', gdzie otworzyłem 20 paczek, w tym 2x te za 45k, 3x te za 30k i kilka innych całkiem spoko (Prime Electrum Players Pack, Small Rare Players Pack). I miałem 1 dobry pull. Z paczki małych rzadkich zawodników. Kroos. Oprócz tego MOTM Huntelaar. Łączna wartość paczek to pewnie z 300k minimum, a moje 2 najlepsze pulle dały mi zaledwie 55k (i to przy założeniu, że Kroos zejdzie za 40k).

Trafić coś względnie sensownego jest naprawdę niełatwo, więc nie ma co oczekiwać, że przy otworzeniu 5 paczek, wpadnie 5 ikon. Szacuję, że samych ligowych SBC zrobiłem już ze 3000, może więcej, nie wiem, ale naprawdę w #!$%@? dużo. I owszem, wypadły czasem fajne rzeczy (ikony, Headliners Sane), ale przez znaczną większość czasu wypada szrot i człowiek się cieszy z Brahimiego czy innego Benzemy. Tak działają paczki, niestety.
#fut
  • 11
@MiesozernaBijeLudzi1: kwestia szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja jestem typem, któremu szkoda marnować grube siano w ligowe sbc więc ograniczam się do tych wypuszczanych przez ea o paczki, ważne mecze itp do tego paki w czwartki i może jest to wolniejszy proces ale nigdy nie stracę na tym. Mam kumpla który też bawi się w masę sbc i też uważa że w ogólnym rozrachunku wyjdzie na minus
@DzonySzalony: a ja robię masę ligowych SBC i trafiłem 7 ikon, TOTS Mbappe i jeszcze inne fajne rzeczy, dając mi ponad 48 milionów profitu. Może on je źle robi po prostu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kielbasior: Też od zawsze niewymienne i nigdy na tym nie straciłem. Więcej graczy w klubie = lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MiesozernaBijeLudzi1: ja z paki za ikone wyjalem origiego tego niebieskiego, wart chyba z 15k xD kolejny najwyzszy ov to byl 81, reszta 80 max XD to jest dopiero dobra paczka. U mnie im lepsza paczka na papierze, tym gorszy drop, szczegolnie ostatnio.

btw, porobilem wczoraj te wyzwania z brazowymi rzadkimi, myslisz, ze sie oplaca ta paczka srebrna za te 4-6k? Wczoraj ostro farcilem bo w kazdej trafialem przynajmniej 2 grajkow z
@MiesozernaBijeLudzi1: ja tam bez cackania, wszystko na niemcach lece. Nie wiem czemu futbin pokazuje 9k przy tych wyzwaniach jak mozna spokojnie w polowie tej kasy sie wyrobic. A zakladajac, ze wypadaja same srebrne bez okolicznosciowych kart to oplaca sie za taka kase, jak sadzisz?
@MiesozernaBijeLudzi1: ja to sobie czesto odbijam cene sbc licytujac za jednym zamachem paru drogich grajkow potrzebnych do konkretnego sbc. Wczoraj kupowalem do hyundai ligi jakiegos PO, 3 sztuki po kilkaset monet byly i reszta chyba po 7k w gore. Kupilem wszystkie tanie, wrzucilem po 5 i 6k i poszli z 20 minut pozniej, takze te niektore teoretycznie nieoplacalne sbc sobie mozna troche odbic.
@kielbasior: Ja na początku gry biore jednak wymienne paczkę żeby ewentualnie cos sprzedac, ale po tych pierwszych kilku miesiącach gdzie już te gorsze karty tanieją biorą niewymienne, w 20 będę robił tak samo, nigdy monet nie wziąłem i nie zamierzam