•  

  Jeszcze tak odnośnie paczek, szczególnie do względnie nowych graczy:

  Ja spamuję dużo SBC. Bardzo dużo. Więcej niż przeciętny, zdrowy na umyśle człowiek. Właśnie jestem po jednej takiej 'sesji', gdzie otworzyłem 20 paczek, w tym 2x te za 45k, 3x te za 30k i kilka innych całkiem spoko (Prime Electrum Players Pack, Small Rare Players Pack). I miałem 1 dobry pull. Z paczki małych rzadkich zawodników. Kroos. Oprócz tego MOTM Huntelaar. Łączna wartość paczek to pewnie z 300k minimum, a moje 2 najlepsze pulle dały mi zaledwie 55k (i to przy założeniu, że Kroos zejdzie za 40k).

  Trafić coś względnie sensownego jest naprawdę niełatwo, więc nie ma co oczekiwać, że przy otworzeniu 5 paczek, wpadnie 5 ikon. Szacuję, że samych ligowych SBC zrobiłem już ze 3000, może więcej, nie wiem, ale naprawdę w chuj dużo. I owszem, wypadły czasem fajne rzeczy (ikony, Headliners Sane), ale przez znaczną większość czasu wypada szrot i człowiek się cieszy z Brahimiego czy innego Benzemy. Tak działają paczki, niestety.
  #fut

  •  

   @MiesozernaBijeLudzi1: kwestia szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja jestem typem, któremu szkoda marnować grube siano w ligowe sbc więc ograniczam się do tych wypuszczanych przez ea o paczki, ważne mecze itp do tego paki w czwartki i może jest to wolniejszy proces ale nigdy nie stracę na tym. Mam kumpla który też bawi się w masę sbc i też uważa że w ogólnym rozrachunku wyjdzie na minus

  •  

   @DzonySzalony: @MiesozernaBijeLudzi1: niewymienne paczki znacznie redukują koszta tych losowych SBC (ważne mecze itp). Ja przez cały rok brałem niewymienne z DR, a nie uważam że wyszedłem na tym źle. Jak coś dobrego wpadnie to zostaje w składzie, wszystko inne można przepalić.

  •  

   @kielbasior: no tak, ja zawsze biorę niewymienne/ monety i praktycznie z tego robiłem wszystkie sbc

  •  

   @DzonySzalony: a ja robię masę ligowych SBC i trafiłem 7 ikon, TOTS Mbappe i jeszcze inne fajne rzeczy, dając mi ponad 48 milionów profitu. Może on je źle robi po prostu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @kielbasior: Też od zawsze niewymienne i nigdy na tym nie straciłem. Więcej graczy w klubie = lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @MiesozernaBijeLudzi1: ja z paki za ikone wyjalem origiego tego niebieskiego, wart chyba z 15k xD kolejny najwyzszy ov to byl 81, reszta 80 max XD to jest dopiero dobra paczka. U mnie im lepsza paczka na papierze, tym gorszy drop, szczegolnie ostatnio.

   btw, porobilem wczoraj te wyzwania z brazowymi rzadkimi, myslisz, ze sie oplaca ta paczka srebrna za te 4-6k? Wczoraj ostro farcilem bo w kazdej trafialem przynajmniej 2 grajkow z mls to szli z miejsca po 2k w gore, 2 rzadkich po 8k sprzedalem. Ale tak poza tym mlsem czy oplaca sie dac te 4-6k za paczke 12 srebrnych 1 rzadki, bo srebrne zawsze omijalem szerokim lukiem.

  •  

   @bart0sz: ze srebrnych mogą Ci wypaść MOTM i TOTS - mi wypadł jakiś ogórek z EFL i jakiś MOTM. Izi 25k. Tym bardziej, że jak robisz to z głową, to wydasz grosiki.

  •  

   @MiesozernaBijeLudzi1: ja tam bez cackania, wszystko na niemcach lece. Nie wiem czemu futbin pokazuje 9k przy tych wyzwaniach jak mozna spokojnie w polowie tej kasy sie wyrobic. A zakladajac, ze wypadaja same srebrne bez okolicznosciowych kart to oplaca sie za taka kase, jak sadzisz?

  •  

   @bart0sz: średnio, większość srebrnych jest teraz dużo tańszych, jedynie z Valladolid i Genoi są drodzy :(

  •  

   @MiesozernaBijeLudzi1: ja to sobie czesto odbijam cene sbc licytujac za jednym zamachem paru drogich grajkow potrzebnych do konkretnego sbc. Wczoraj kupowalem do hyundai ligi jakiegos PO, 3 sztuki po kilkaset monet byly i reszta chyba po 7k w gore. Kupilem wszystkie tanie, wrzucilem po 5 i 6k i poszli z 20 minut pozniej, takze te niektore teoretycznie nieoplacalne sbc sobie mozna troche odbic.

  •  

   @kielbasior: Ja na początku gry biore jednak wymienne paczkę żeby ewentualnie cos sprzedac, ale po tych pierwszych kilku miesiącach gdzie już te gorsze karty tanieją biorą niewymienne, w 20 będę robił tak samo, nigdy monet nie wziąłem i nie zamierzam

  •  
   ellenfelek

   +1

   @MiesozernaBijeLudzi1: otóz to. ale ogolnie zauwazylem, ze przynajmniej sa tansze te sbcki ( ͡° ͜ʖ ͡°) nurnberg ostatnio robilem bodaz za 12-13k, gdzie normalnie kosztowal z 25 lekko

Gorące dyskusje ostatnie 12h