Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Myślałem pod kątem FPSów i slasherów, fajnie byłoby chociaż odpalić Cyberpunka. Boje się, że jak kupię lepsza grafike to i tak procek zbottleneckuje jej osiągi
@LordFlvcko: kupilem razem z b450m mortar bo akurat byl w promocji, polecam obserwowac peppera i sklep xtreem - ostatnio co weekend wrzucaja fajne przeceny, dostawa trwa tydzien, ale poza tym wszystko elegancko. nigdy wczesniej sam nie skladalem kompa, a tutaj wymiana plyty glownej i procka zajela mi jakas godzine i powiem szczerze, ze bardzo przyjemna i latwa sprawa, instrukcja obrazkowa prowadzi cie krok po kroku i naprawde ciezko cos zepsuc.
@LordFlvcko: W pierszej kolejności musisz zmienić proca na rajzenka bo to on będzie wąskim gardłem. Za punkt wyjścia potraktuj rajzenka r5 2600. Jeśli masz większy budżet to r5 3600 niszczy system i spokojnie można go łączyć z 2070super
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LordFlvcko: ten zestaw jest dobrze zbalansowany. Albo sprzedajesz całość i dokladasz 500zl do czegoś na nowszych generacjach albo kupujesz GTX 1070 i katujesz do upadłego