Wpis z mikrobloga

165210+100=165310
Trzecia setka w tym roku. Wyjazd przed świtem i fajna jazda przez puste miasto #lodz. Polecam. 30 km przejechane z @Zelazko_MPM , który po krótkim postoju w Łęczycy na myjni-czekając na poprawę pogody pojechał tam gdzie pojechał. Dalej sama, na trasę którą tym razem narysowałam i wgrałam w telefon, więc nie zabłądziłam i nie wjechałam do lasu, choć orientacja w terenie i na mapie ten teges ( ͡° ͜ʖ ͡°). Trasa bardzo przyjemna w ładnej okolicy #zgierz gdzie jeszcze kawa w macu i myjnia dla soszki bo uwalona błotem po raz pierwszy! Dokręcanie do 100 w mieście.
#rowerowyrownik #ruszlodz #100km (3) #szosa #wykoptribanclub #rowerowalodz #triban #rowerowefoto
solimoes - 165210+100=165310
Trzecia setka w tym roku. Wyjazd przed świtem i fajna j...

źródło: comment_wQgDDtCc6YXZVTKaxJQEWX94AFRSIWTy.jpg

Pobierz
  • 19
@01010101110101010010010100010101: w Cyprianowie zakaz stoi, ale jakiś autochton czy turysta się zatrzymał widząc moje wahanie, Pani jedzie, to pojechałam,nowy asfalt aż do ośrodka, praktycznie skończona budowa.Miejsce na prawdę super a Twoją trasę smardzew/szczawin/zgierz/emilia/sokolniki/ozorków i spowrotem przez modlną, bądków, kębliny, anielin zapisuję do wykorzystania
@brian_de_rossali: nieco gorsza niż przez Kowalewice/Mamień/Bibianów/Śliwniki ale tragedii nie ma. Momentami gorszy asfalt, a okolica to jedna z moich ulubionych i warto tam wrócić na pewno, a jak pojedziesz na południe na Dalików to bajka, asfalty jak spod igły i pięknie się jedzie
@PiankaDoWalenia: wstyd się przyznać, poniżej wszystkiego. Na usprawiedliwienie mam to, że co rozjazd to stop wyciąganie telefonu co by trasę sprawdzić, brak towarzystwa co by zmotywowało i nadało tempo, moje lenistwo i za dużo jazdy turystycznej i zwiedzania. Jest nad czym pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)