Wpis z mikrobloga

Mireczki z #bukmacherka nie wiem co o tym myśleć.
STS ma taką promocję https://www.sts.pl/pl/bonusy/#ligowe-emocje-20
Wszyscy wiemy jak działają bukmacherzy - zrozumiałem z opisu promocji, że jeżeli zawrę swój pierwszy zakład z konta depozytowego (nie bonusowego) i przegram, to dostanę zwrot.
Jednak nauczony doświadczeniem postanowiłem zapytać dodatkowo na live chat konsultanta, czy moje konto bierze udział w promocji (miałem już zrobione kilka ładnych zakładów z konta bonusowego, żaden z konta depozytowego)
Tutaj załączam przebieg rozmowy:
Witaj . W czym mogę pomóc?

Witam! Czy moje konto kwalifikuje się do bonusu 200pln bez ryzyka? (Ligowe emocje rządzą )

Marcin
Poproszę o Pana adres e-mail oraz pierwszą i trzy ostatnie cyfry numeru PESEL - sprawdzę dane na koncie STS

mój email i cyfry z numeru pesel

Marcin
Dziękuję, poproszę o chwilę cierpliwości - już sprawdzam

Dziękuję bardzo :)

Marcin
Widzę, że konto założył Pan dzisiaj w nocy

Tak

Marcin
Tym samym spełnia ono warunki zakładu bez ryzyka
Warunki promocji:
Akcja polega na założeniu konta internetowego w serwisie STS w dniach 19.07.2019 (01:00) do 21.07.2019 (23:59) oraz zawarcia zakładu z konta depozytowego. Zakład ten musi zostać rozliczony jako przegrany najpóźniej 22.07.2019 roku do godziny 23:59. Oferta łączy się z bonusem powitalnym – do 1 200 PLN.

Dobrze, a zaklad bez ryzyka obowiązuje tylko na zakłady przedmeczowe, czy live też?

Marcin
Należy po prostu zawrzeć pierwszy zakład z depozytu za te środki
Więc może być i Prematch i Live

Dobrze
W takim razie dziękuje bardzo i miłego dnia życzę :)

Marcin
W razie wątpilwości pozostawiam link: https://www.sts.pl/pl/bonusy/#ligowe-emocje-20
Dziękuję również, życzę Panu miłego dnia

Z przebiegu rozmowy według mnie wynika, że moje konto się zalicza i dostanę zwrot w przypadku niepowodzenia zakładu. Zawarłem więc ów zakład LIVE o godzinie 15:50
Zwrotu nie dostałem, jednak w regulaminie promocji jest napisane, że zwrot nastąpi do 24h także czekam.
Dzisiaj - godzina 16:30 dalej zwrotu nie ma
znów wchodzę na live chat, z którego dowiaduje się, że moje konto nie zaliczało się do zwrotu ponieważ już zawarłem zakłady z konta bonusowego!
Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, jestem zły, że dałem podejść się jak dziecko tym tekstem napisanym w taki sposób, żeby go interpretować dwojako.
Przebieg rozmowy z konsultantem z dzisiaj załączam w komentarzu.
Czuje się z lekka oszukany i głupio, że dałem się tak podejść.
Mimo, że sts ma trochę bogatszą ofertę to chyba jednak wracam na fortunę, tam mimo mniejszej ilości bonusów nigdy nie miałem takiej przykrej sytuacji, bo wszystko było jasno napisane ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#sts #fortuna #bukmacherzy #prawo #niewiemjaktootagowac #oszukujo #oszukujoczynieoszukujo
  • 2