Gorące dyskusje ostatnie 12h

"Zaspałem na starcie. Światła zgasły bardzo wcześnie. Udało się zyskać dwie pozycje. Miałem strasznego pecha na prostej, trafiłem na McLarena, który miał kapcia, musiałem zahamować. Udało mi się odzyskać pozycję, którą straciłem zakręt później. Ogólnie nie było łatwo. Razem z ostatnim kompletem opon, przy 250 km/h, były takie wibracje, że praktycznie nic nie widziałem"

O chuj XDDD
    #f1 #kubica
    pokaż całość

odpowiedzi (4)

Nieźle się to prezentuje, całe 1,5pln w gruzie. No ładnie, ładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy

odpowiedzi (3)

Robert udowadnia po raz kolejny, że dalej jest świetnym kierowcą. Ludzie piszący, że sobie nie radzi mają chyba klapki na oczach, albo go nienawidzą. Przy takim cyrku, jaki odstawia williams, począwszy od przygotowania auta dla Roberta, kończąc na jakiejś żenującej stategii w wyscigu, to taki Hamilton albo dzisiejszy Leclerc, juz dawno by tym bolidem wjechali w siedzibę firmy. Dlatego mocno szanuję Pana Kierowcę i nic tego nie zmieni. Jest mi tylko przykro, że być może nie zobaczę go już w lepszym bolidzie, w którym wyjaśnia płaczków...

#f1 #kubica
    pokaż całość

odpowiedzi (10)

Advertisement