Wpis z mikrobloga

Radzę przeczytać: https://medium.com/@madenuzmani/the-founder-of-bitcoin-satoshi-nakamoto-appeared-with-grin-many-years-later-9cefaa440e67

-Całkowity brak premine. Wydobycia publicznie od zera.
-Stworzony całkowicie za darmo.
-Od startu BTC, mimble wimble to pierwsza naprawdę rewolucyjna zmiana w kryptowalutach jaka nastąpiła.
-Stworzona przez tajemniczego, cichego dewelopera znanego jedynie z pseudonimu.
-Po upewnieniu się że krypto działa a sieć bez niego da radę i zostanie utrzymana, po prostu zostawia projekt, żegna się i znika.
-Znów projek cpołeczny, bez żadnego ceo, jakigość scamera który go sprzedaje, zarabia na nim, steruje pod swoje pompowanie... Ani centa budżetu, ani centa na promocję. BO #!$%@? PIENIADZ NIE MOZE BYć PRYWATNYM PRODUKTEM KUR....!!!

Wyjątkowa, przełomowa technologia. Zachowana pewnosć i mozliwość udowodnienia prawidłowości i ilosci coinów, pomimo, anonimowości, niejawnej wartości transakcji, oraz bez zachowywania historii wszystkich transakcji. Mmy #!$%@? to z czym męczą sie wszystkie kryptowaluty od zawsze!!!. Natywna ogromna skalowalnosć, nie powodująca innych problemów. Przy tym przyrost wielkosci blockchaina nie tylko nie jest wysoki, ale jest on tak mały jak w żadnej kryptowalucie do tej pory. Wręcz śmieszna wielkosć...

Jakieś wady? Oczywiscie... Praktycznie brak możliwości dodania jakichś innych funkcji. Po prostu taka cyfrowa "gotówka".

Przez tą dekadę, juz było ponad 10 odób podrzucanych przez miedia i sugerujących że to Satoshi... I do każdego z nich bardzo wiele faktów pasowało, takie niesamowicie wiele że to zbyt duże zbiegi okoliczności...Medialne #!$%@?, clickabaitowe :/ Jeżeli ktokolwiek ma być posądzany o to czy jest Satoshim, to już najprędzej właśnie Ignotus Peverell, choć to nie ma znaczenia bo nigdy tego się nie dowiemy. A Satoshi nigdy nie ruszy ani jednego ze swoich BTC, co powtarzam od dawna, ale ludzie #!$%@? nie rozumieją dlaczego celowo zostawił je na tych adresach, spalił i nie moze ich ruszyć. Tak samo jest z grinem. Cypherpunki to idealiści. Tworzyli to z powodów potrzeby tego a nie żeby kurtwa na tym zarobić. Jak chcecie kogoś kto robi coś dla zarobku to wypad do tego syfu nazywanego "altami". One jak najbardziej są robione przez scamerów dla pieniędzy, podobnie jak ludzie pakujący się w to. Tylko dla piniendzy.

Hal Finey chwile po uruchomieniu BTC, oraz prawie dokładnie 10 lat później James Lopp po uruchomieniu Grina.
#kryptowaluty #bitcoin
cyberpunkbtc - Radzę przeczytać: https://medium.com/@madenuzmani/the-founder-of-bitco...

źródło: comment_QPLRS4LuJP4WcdJ83sffbhEuNuUsdmhl.jpg

Pobierz
  • 16
@btc_hub: Ty #!$%@? masz naprawdę problemy z czytaniem ze zrozumieniem i to poważne.
Mój wpis z ostrzeżeniem był zamieszczony zaraz przed startem grina i ostrzegał przed INWESTOWANIEM W NIEGO Z POWODU INFLACJI. Tylko z tego powodu. I chyba dobrze zrobiłem, bo stało się dokładnie to co opisałem. Zaraz po starcie miał ogromny spadek wartości.

Nie mam pojecia co podlinkowałeś w fxmagu, ale boję się zagladać do tych dwóch idiotów. Ich legendarny
Druga sprawa jestem agentem MOSADu wiec wiem co wklejam i dlaczego, nie bedziesz mnie pouczac co mam pisac.


@btc_hub: Aaaa, no to faktycznie, masz całkowitą rację. To zmienia wszystko, odebrałeś mi argumenty . Przepraszam.
@dpc8: Zobaczymy jak będzie. Nie ma sensu teraz się okreslac. Jak będzie na nim robionych więcej transakcji, to coś kupię żeby się nim pobawić. Zobaczyć jak to działa. Jak prawie nikt nie używa, to nie ma sensu. W nim są jakoś łączone transakcje. Na blockchanie pozostaje jakieś małe "jądro".

Ten wpis z medium zajebisty. Wszyscy to wspierają. Nawet typek od monero i wykorzystać na Monero... Nie wiem jak, chyba tylko poprzez
@cyberpunkbtc: Brzmi trochę jak jakiś shit. "gpu resistance", niedeflacyjny, żeby ludzie chcieli go wydawać... Przecież tu nie o to chodzi. Wydawać można złótówki czy euro, ludzie z tym nie mają problemu. Korzystają z paypala, blika i wielu innych. Zupełnie nie rozumiem na czym powodzenie grina miałoby bazować. Na prywatności / anonimowości? Foliarze będą miksować czy kupią sobie monero. Zupełnie do mnie ten coin nie trafia. Piszesz o bezpieczeństwie pokroju bitcoin bez
@rysiekryszard: Anonimowość i mały blokchcain, bo w MW można usuwać stare dane z blockchainu bez wpływu na jego weryfikowalność.

Cyber mnie zabije, ale ja niestety nie jestem w stanie przeżyć tego, że to będzie inflowało przez dziesięciolecia. Według mnie alternatywa (Beam) jest OK, szczególnie jak przepiszą do Rust. Jest deflacyjna i nagroda dla twórców trwa tam chyba przez 4 lata czy coś. Co jest według mnie całkiem uczciwe.
@dpc8: Czyli fork grin + zmieniony schedule. Grin & Bitgrin są biedne jeżeli chodzi o funkcjonalność w stosunku do Beam. Beamowy portfel na Androida np. świetnie się prezentuje i działa.