Wpis z mikrobloga

@Wojtini1996: po raz n-ty kompletnie nie rozumiem narzekania na jego stamine, bo workrate ma high/low na co nikt nie zwraca uwagi najwyrazniej i na swojej polowie jest tylko jak rywal rozpoczyna polowe, a tak to trzyma sie przodu z wytycznymi "zostawaj z przodu", bardzo rzadko brakuje mi staminy u niego, jest absolutnie genialny, obok Gullita OP i pewnie innych 3-4 kart najlepsza karta jaka gralem w tej edycji
@iti1986: Ja nie rozumiem kompletnie narzekania na staminę, bo nie wierzę, że jak kogoś stać na Cruyffa 91, to że taki koleś nie ma na ławce kocurów na poziomie minimum Onyekuru do wpuszczenia 60. minucie. Ja grałem z miesiąc wersją 89, i grał naprawdę całkiem spoko. No ale teraz mając CR7 99, Salaha 97, Gomez-a 95 i Perisica 93, to nie mam totalnie miejsca dla niego, a cenę trzyma ( ͡
@iti1986 Zgadzam się. Po prostu uważam, że ta czwórka wymieniona wyżej jest lepsza. No, może ewentualnie nad Salahem bym się zastanowił, u mnie na razie gra najsłabiej z nich. Perisic zaskoczył pozytywnie - bałem się czy będzie dawał radę, ale jest takim kotem jak wskazują statystyki :D. Totalnie nie czuć negatywów wzrostu w mikroruchach czy zwinności, a czuć pozytywy w odbiorach, zastawianiu się i główkach.