•  

  Polska to dziwny kraj i dziwne podejście do wydarzeń historycznych.

  Ogólnie prawa strona ma ogromny ból dupy o tzw "rzeź wołyńską" w wyniku której śmierć poniosło ok 20 000 ludzi. Oczywiście konserwy nie zadadzą sobie trudu na zbadanie przyczyn wnerwu narodu ukraińskiego na polaków. Nie chcą przyjąć do wiadomości, że polacy traktowali Ukraińców jak podludzi, odbierali im podstawowe swobody obywatelskie, ograbiali ich z majątku w świetle prawa.Dla władzy sanacyjnej Ukraińcy byli tak samo niepożądani, jak Żydzi dla Nazistów.
  No, ale w polsce jak w lesie i przedstawia się tylko jednostronną narrację tamtych wydarzeń, czyli polak=święty, a Ukrainiec=zły.

  A teraz największa hipokryzja patryjotów. Za kilka dni będzie hucznie obchodzona kolejna rocznica wybuchu powstania warszawskiego. Powstania, które przyczyniło się do śmierci 200 000 polaków. A kto jest winny tej masakry? Ano inni polacy skupieni w bandycki związek zwany AK. Tak informacyjnie jakby ktoś nie wiedział, Armię Krajową tworzyli podobne ameby co kontmanifestanci wobec Marszu Równości w Białymstoku. Czyli kierowała nimi tylko i wyłącznie patologiczna chęć spuszczenia komuś łomotu. I tak samo jak ci kontrmanifestanci z Białegostoku atakowali w 10 na 1 tak akowcy wywołali powstanie w imię swoich chorych ideologi, a potem konsekwencje poniesli ludzie, którzy chcieli tylko spokojnie przetrwać do końca wojny.
  I to jest prawdziwa hipokryzja i zidiocenie środowisk patryjotycznych. AK-owcy wywołując powstanie uśmiercili 10x więcej polaków niż Ukrainy podczas rzezi wołyńskiej, ale to oni są bohaterami, a na Ukraińcach wiesza się psy.

  #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #bekazpowstania #bekazpodludzi

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement