Wpis z mikrobloga

@kungfusmerf: Powodzenia. Trochę mnie zainspirowałeś, co prawda u mnie nie codziennie, ale za dużo. Koniec z tym do końca życia, bo ono jest zdecydowanie fajniejsze bez alko, a jako fan piwa kraftowego i tak mogę raczyć się bezalkoholowymi, które są coraz to lepsze i niejednokrotnie lepsze od alkoholowych
@przenikliwyumysl: Skąd Ty takie mądrości czerpiesz? "Zawsze prowadzi", ZAWSZE. A, już doczytałem. Jesteś świeżo po terapii. Musieli Ci tam nawkładać do głowy, a teraz Ty chcesz się pochwalić wiedzą i strofujesz Wykopka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja rada: jak już masz taki dupościsk i sam nie wierzysz w swoją trzeźwość, to faktycznie popłyniesz. Wróć tu za rok z takimi radami, to pogadamy ( ͡° ͜ʖ
@fenis: @jamnig: link i link.

Skuteczna terapia zespołu uzależnienia od alkoholu wymaga przede wszystkim utrzymywania całkowitej abstynencji od tego środka. Na rynku sprzedawane są „piwa bezalkoholowe”, które w rzeczywistości zawierają niewielkie ilości alkoholu. Wypicie nawet minimalnej ilości alkoholu przez osobę od niego uzależnioną rodzi poważne niebezpieczeństwo uruchomienia się procesu rozwoju głodu alkoholowego, a zatem pojawienia się „ochoty na więcej”. Należy również pamiętać o tym, że sam widok butelki, dźwięk