Wpis z mikrobloga

Ja tam daleki jestem od namawiania kogokolwiek do używania VPNów. Ale ci co to krzyczą że niby bany w #gtaonline za to są... dziwnym trafem najczęściej to gówniaki z modowanym hajsem xD tak samo pamiętam jak 3 lata temu był wielki płacz gówniaków bo niby Rockstar banuje za używanie TeamSpeaka i Discorda. Tak tak xD modowanko sprzed miesiąca na bank nie miało z tym nic wspólnego ale TS/DSC w tle już na 100% tak xDDDDDD

Aż Rockstar musiał te debilizmy zbadać i wyjaśniać w tym artykule, bo taka wielka fama fejkowego szamba szła, nawet od tzw. jutjuberów.

Także moim zdaniem jak ktoś wyłapie bana to z pewnością nie za TSa, Discorda i raczej nie za VPNa tylko ze względu na własną cheaterską głupotę.


#gtav
Qrix - Ja tam daleki jestem od namawiania kogokolwiek do używania VPNów. Ale ci co to...

źródło: comment_CQN3twk0i5utQcaEmZTEjf5Qwmbuiflf.jpg

Pobierz
  • 5
@Qrix to w GTAO jeszcze banują? Tej swołoczy z modami jest tyle, że szczerze wątpię. Jeżeli chodzi o griefing to niszczę ładunki tym pajacom od pierwszego DLC z paczkami i nic. Za macra i exploity typu szybkie ewo, rapid RPG też nic Wam nie zrobią, także enjoy.
@Qrix: Problem polega na tym że R* nie podaje za co banuje nawet ogólnikowo więc można się tylko domyślać, a patrząc na to ile w tej grze jest bugów nie wierze w to że wszyscy zbanowani mieli faktycznie coś na sumieniu. Natomiast szczerze wątpię żeby bany były akurat za VPN