•  

Podejście do CSa numer sześć.
    Będę grać z tatą moim. xD

https://www.twitch.tv/faminameow

#meowfamina #twitch #gaming #csgo

źródło: i.imgur.com

•  

@Famina: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: wykop.pl

•  

@Famina: mam prośbę.. mogłabyś przestać się reklamować codziennie na wykopie? Jak ktoś będzie chciał oglądać tę żenadę to będzie oglądał - jego strata... ale naprawdę tu wystarczy raz "się ogłosić" i każdy kto obserwuje tag to zobaczy... codzienne reklamowanie się tylko irytuje.. pzdr

•  

@plu5: Mam prośbę, możesz dodać #meowfamina na czarną listę? Po to są tagi. A wpisami wołam zainteresowanych ze spamlist.

•  

@Famina zainteresowani to już mają cię w ulubionych na twitchu i jak odpalasz streama to widzą.. Reszta obserwatorów tagu widziała już twoje wpisy.. Więc po co spamisz codziennie? Kariery streamera i tak z tego nie będzie, a na pewno nie przy graniu w cs..

•  

@plu5: Bo jest parę osób, którym wygodnie jak ich wołam na wykopie. Ten sam wykop ma funkcję czarnolistowania tagów, więc jak Ci jakiś kontent nie pasuje to po prostu to blokuj.

•  

Kariery streamera i tak z tego nie będzie, a na pewno nie przy graniu w cs..
      @plu5: Człowiek sobie robi to co lubi, ma z tego radochę, ale zawsze przyjdzie jakiś smutny wykopek z przesłaniem "Na chuj to robisz? Z tego i tak nic nie będzie.". Jebani malkontenci, nic takim nie pasuje. Nic dziwnego, że tyłu tu smutnych przegrywów z depresją.

@kuba8998 @Jacko_ Czyli co, najlepiej siedzieć w piwnicy i nic nie robić, bo i tak z tego nic nie będzie? No to tak samj róbcie. Ja nie będę.

codzienne reklamowanie się tylko irytuje.. pzdr
      @plu5: Powtarzam jeszcze raz, dodaj sobie tag #meowfamina na czarną listę. A może potrzebujesz instrukcji jak to zrobić?

•  

@Famina: nic nie zrozumiałaś :) rób sobie co chcesz i się tym baw.. tylko ja mówię o tym, że spamisz na tagu #csgo.. masz swój tag to sobie wołaj przez niego.. w ogóle, jak wołanie na wykopie może być wygodniejsze?? przecież jak cię ktoś stąd ogląda to zapewne dodał cię już do ulubionych, włączasz streama i przychodzi powiadomienie do wszystkich zainteresowanych.. może być to powiadomienie z apki twitcha, albo mail.. :) ogólnie z zasady nie dodaje nic na czarną.. i po raz kolejny napiszę: to, że za każdym razem jak odpalasz streama postujesz na wykopie to jest po prostu głupota.. i moim zdaniem jedyny powód dla którego to robisz, to najzwyklej w świecie reklama i szukanie widowni i atencji.. skutek po którymś tam razie zaczął być odwrotny od zamierzonego.. tyle :)

•  

@plu5: Aha, czyli z reguły nie dodajesz nic na czarna listę, a później narzekasz, że jakiś kontent Cię irytuje. Logicznie.

Narzekasz tak jakbym nadużywała tagów. Gram w CSa, wpis dotyczy tej gry, więc używam tego tagu.

Niektórzy ludzie są mało techniczni. Na przykład Ty, bo nie blokujesz tagów i narzekasz. A inni nie potrafią sobie ustawić powiadomień na twitchu i wolą powiadomienia na wykopie, z którego korzystają codziennie. "Tak dla zasady".

Po to są tagi na wykopie, więc korzystaj z ich funkcjonalności. Mikroblog to jest BLOG. Więc tu się pisze o wszystkim i o niczym. Jak Ci się to nie podoba, to serdecznie zachęcam do usunięcia konta.

•  

@Famina: kontent? zwykłe zaśmiecanie codziennie tym samym postem (copy/paste) nazywasz kontentem? :D:D używasz tagu jak darmową tablicę ogłoszeń, co po kilku razach zrobiło się wkurwiające po prostu.. zresztą dobra.. może rzeczywiście droga wyjątku wyjebie cię na czarną..

•  

zwykłe zaśmiecanie codziennie tym samym postem (copy/paste) nazywasz kontentem?

Kontent jest na kanale. Na wykopie to tylko powiadomienie o starcie streama.

może rzeczywiście droga wyjątku wyjebie cię na czarną..
      @plu5: No i gitarka. Miłego dnia.

•  

zwykłe zaśmiecanie codziennie tym samym postem (copy/paste) nazywasz kontentem?

@plu5: Idąc Twoim tokiem rozumowania, to Ty też zaśmiecasz tag (patrz niżej). Jaki to kontent? Oglądasz sobie jakieś tam rozgrywki i spamujesz pod tagiem krótkimi wypowiedziami.

No i właśnie po to jest mikroblog. Ty sobie piszesz o swoich emocjach podczas ważnych wydarzeń w CSie, a ja zapraszam moich widzów na stream z CSa. Tak to działa.

źródło: i.imgur.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Faza na zwierzenia z wykopem. Mam kotke syberyjska ktora jest moim pierwszym zwierzakiem w życiu (lvl29). Mieszkam w bloku i widzę (a przynajmniej tak mi sie wydaje) że kot potrzebuje wyjsc na łono natury bo wrodzony charakter sprawia że teskni za tajga. No i biore ja co pare dni na spacer. Jedziemy w krzaki za miasto, biore ja na smycz i sobie z nia chodze. Wsadzam ja na małe drzewa skąd obserwuje wszystko dookoła. Czesto jest wystraszona ale wydaje mi sie ze jest to strach/podniecenie/ciekawość. Chciałbym ja nauczyć zeby chodzila na smyczy jak pies a nie tylko w obrebie kilku metrow kwadratowych. Kotka ma dwa lata. Czy to jest mozliwe nauczyć tak kota? Ktoś ma w tym praktyke? No i druga sprawa ze ludzie jak widza mnie z kotem na smyczy to patrza jak na pojeba, a jak im o tym mowie to ich mina też na to wskazuje. No i drugie pytanie, czy jestem pojebany i odwalam cyrk niepotrzebnie?
    #koty #pytanie #zwierzaczki
    pokaż całość

odpowiedzi (85)

• odpowiedzi (43)

Madki p0lki
    #madki #p0lka #500plus #patologia

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (30)