Wpis z mikrobloga

Co sadzicie na temat takich kompleksów? Człowiek, którego najwieksza porazka zyciowa jest jego pochodzenie. Legitymuje się jako student Oxfordu. Wstydzi, brzydzi się go i zapewne ma spore problemy psychiczne i pełno złości w sobie, że nie jest kim innym. Rzeczywistość jest brutalna. Przed prawda można próbować uciekać, ale nigdy nie można uciec.

Co sadzicie o tym człowieku? Czy skazany jest w przyszłości na pogłębienie kompleksów, alkoholizm, depresje? Wszak młody człowiek z niego, a kompleksy czuć wyraźnie. Jak smutne życie musi wieść ten osobnik, by wolny czas poświęcać na sraniu do własnego gniazda :)

@PolacoEsMasGrandeRobaco

#psychologia #depresja #4konserwy #bekazlewactwa #psychiatra
Pobierz W.....3 - Co sadzicie na temat takich kompleksów? Człowiek, którego najwieksza porazk...
źródło: comment_QySBz8FkfAnN5A8WLCbNK1eKLkORnEnk.jpg
  • 14
@Kantar: Nie wyprzesz się swojego pochodzenia i tego kim jesteś, choćbyś i 10 obywatelstw sobie załatwił. Po dwa, zaznaczam, że widać tu spore problemy psychiczne tego osobnika. Co innego myśleć sobie coś, a co innego mieć manie i podkreślać na każdym kroku swoja niechęć i nienawiść.
@Kantar: tylko teraz tak, co to jest dla ciebie zacofanie?
Poza tym w każdym kraju na świecie, w każdym społeczeństwie, czy to Polska, Japonia, USA czy inne RPA znajdzie się jakaś grupa osób, która będzie w jakimś stopniu pod jakimś względem zacofana (cokolwiek miałoby to znaczyć).
Tak jak to słynne prześmiewcze ''w Polsce nie ma homofobii'' lewactwa - #!$%@?, jakby w żadnym innym kraju jej nie było, otóż jest w każdym,
przesadna religijnosc, konserwatyzm


@Kantar: te dwie rzeczy się nawet nie muszą łączyć ze sobą, mam konserwatywne podejście do wielu spraw, a nie jestem specjalnie religijny

poglądy przeciwko globalnemu ociepleniu


@Kantar: ogólnie to akurat mam w dupie, nie zagłębiałem się w to

anty lgbt.


@Kantar: nie wiem co dokładnie masz na myśli pisząc anty, czy zachowanie jak w Białymstoku, czy po prostu to, że ktoś jest temu przeciwny i tego