Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #wybory #konfederacja

  Kisnę z Was wykopki konfederacyjne niemiłosiernie. Całe gorące od rana zajebane waleniem konia do 6% konfederacji, jakby w ten sposób miało się COKOLWIEK zmienić w układzie sił w parlamencie. Dlaczego Konfederacja w sejmie jest bez znaczenia, a nawet czyni więcej szkody niż pożytku?

  1. Z 6% poparciem Konfederacja nie stanowi żadnej realnej siły politycznej. Będą pośmiewiskiem i elementem satyrycznym w postaci Brauna witającego się z trybuny upośledzonym "Szczęść Boże". Szczególnie że powchodziły szuty pokroju Brauna i Korwina, a nie daliście rady z nawet merytorycznym metzenem...

  2. Głos na konfederację jest efektywnie głosem oddanym na PiS. Jak tylko okaże się że PiSowi brakuj kilku mandatów do większości, albo że mają mały margines błędu, to natychmiast PSL z Konfederacją właśnie będą na wyścigi licytować się kto jest tańszą kurwą i kto taniej sprzeda swoje poparcie jako koalicjant PiSowi. Oczywiście część posłów konfederacji od razu wprost sprzeda się i zmieni barwy na PiS.

  A na marginesie, czytam sobie tez komentarze zagranicznej rasy - nie ma kompletnie nic o konfederacji, nikt nawet nie jest świadom istnienia tego politycznego planktonu i folkloru.
  pokaż całość

  odpowiedzi (62)

 • avatar

  Koleżanka prowadzi przedszkole prywatne, ludziom płaci lekko ponad najniższą krajową, ale zdecydowanie nie 3k. O kilku zatrudnionych dziewczynach wie, że gorąco popierają PiS z czym się zresztą nie kryją, to one jako pierwsze dostaną wypowiedzenia, gdy tenże PiS wprowadzi najniższą krajową na poziomie 3 tys. zł. Najniższej krajowej na poziomie 4 tys. zł firma nie dotrwa, pracę straci 8 osób, bo rzecz przestanie się jej kalkulować, a praca dla samej satysfakcji, którą owszem ma, to za mało. Klientami przedszkola są ludzie, którzy zarabiają raczej nieźle, ale raczej nie pokryją różnicy w cenie, jaka by musiała nastąpić, by się opłacało. Tempo wzrostu ich płac raczej nie będzie tak szybkie, jak tych, którzy dostaną tę wyższą najniższą. Jeżeli zatem chodziło o wykończenie małych biznesów, to gratuluję, udało się.

  #oswiadczenie #wybory #polska #dzialalnoscgospodarcza #firma #ekonomia #gospodarka przypadkowy #obrazekdlazwiekszeniaatencji
  pokaż całość

  odpowiedzi (91)

 • avatar

  Korwin na pytanie dlaczego, dlaczego 8 milionów zagłosowało na pis?- To się zgadza z liczbą ludzi z iq poniżej 100 XDD
  #konfederacja #korwin #wybory

  odpowiedzi (40)