Wpis z mikrobloga

Odnoszę wrażenie, że @Estetykatopodstawa oraz @NooB1980 to rodzina. Być może mają wspólnego przodka. Kilka pokoleń temu doszło między dwoma braćmi do awantury podczas wspólnego picia, nie mogli się dogadać czy na zakąskę lepiej użyć karkówki czy ciasta. Śmiertelnie na siebie obrażeni bracia poszli w dwóch różnych kierunkach. A teraz po latach nadal widać efekty tej burdy.

Bo czy podobieństwo między nimi może być przypadkowe?

- Jeden #!$%@? się wszędzie nieproszony i wyzywa wszystkich jedzących Ww od azjatów, sterydziarzy i żydów.
Drugi zachowuje się tak samo, tylko obraża w podobny sposób ludzi na diecie tłuszczowej.
- Jeden i drugi próbuje udowodnić swoje racje poprzez spamowanie swoimi zdjęciami w samych slipkach.
- Jeden i drugi zachowuje się jak w tej bajce o grze w szachy z gołębiem ("Dyskusja z debilem ma tyle samo sensu co gra w szachy z gołębiem, nie ważne jak dobrze grasz, gołąb nasra na szachownicę, poprzewraca figury po czym odleci przekonany o swojej wygranej").
- Jeden i drugi sępi o rozbierane fotki użytkowników.
- Jeden i drugi wpada w dyskusje co do których nie ma nic ciekawego do napisania (ktoś pyta o keto? Estetyka już leci by wyzwać wszystkich od debili. Dyskusja o Ww? Już mamy zmasowany nalot Nooba...).

¯\_(ツ)_/¯

#dieta #mikrokoksy #mirkokoksy #keto #dodzo
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MrGalosh: tak, ja zawsze proszę o fotki osób na keto aby innym uświadomić że ta dieta koło #!$%@? się nadaje a nie dla osób ćwiczących, którym zależy na mięśniach i fajnej sylwetce.
"Swoje racje poprzez fotki w slipkach" co #!$%@?? xD od zawsze wstawiałem fotki co tam u mnie słychać. Gdzie użyłem tego argumentu? Już skończ wymyślać. Jeśli chcesz dyskutować to przestań manipulować faktami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrGalosh: No tak i ja mam rację w tej kwestii i nikt z tym akurat nie dyskutuje.
Więc nadal nie rozumiem po co akurat to porównanie.
Wystarczy spojrzeć na osoby startujące w zawodach. Gdyby keto było takie zajebiste to każdy by na tym leciał. A nikt nie jest xD.
Wszyscy wysokie ww.
@Estetykatopodstawa: Napisałeś o zawodach, więc odniosłem się do zawodów i podałem konkretny przykład. Teraz zmieniasz kwestię na budowanie masy mięśniowej.

Co do mięśni, niektórzy uważają, że low carb pomniejsza mięśnie (co zresztą mi ktoś już wcześniej zarzucał w innym temacie, że moje 10 kg schudnięcia to 4 kg tłuszczu, co jest absolutną nieprawdą xD). To badanie temu przeczy: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12077732/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Twoj_ulubiony_profil: nie zmieniam kwestii bo moja wypowiedź tyczyła się odpowiedzi na jego.
Więc to Ty zmieniasz.
No i co to badanie pokazuje? Nie schudles 10kg tłuszczu tylko mniej.
Brak węgli gdy wcześniej były = mniej wody, mniej glikogenu w mięśniach.
Czyli po prostu będziesz automatycznie lżejszy co jest chyba logiczne?
@Estetykatopodstawa
Rekompozycja na Keto wjeżdża #!$%@? jak Juleczka do drogiej industrialnej restauracji, wiadomo ze najlepsza jest zbilansowana dietka gdzie mamy wszystko ustawione(zwłaszcza na dłuższa metę), ale nie wymyślaj swoich teorii ze nie zbudujesz miecha na keto, a zwłaszcza ze jest tyle różnych organizmów ze jednemu bardziej podejdzie to drugiemu to, Tobie podeszły węgle to będziesz wmawiał #!$%@? całemu światu ze węgle i #!$%@?, bo tak powiedziałem.
@Flypho: mam wrażenie że właśnie takie "wybieranie strony" jest tutaj problemem.

Można budować mięśnie/redukować tkankę tłuszczową na węglach? Można.
Można budować mięśnie/redukować tkankę tłuszczową na tłuszczach? Można.

A od wspomnianych we wpisie dowiesz się, że nie można. Od jednego, że wszyscy na Ww to sterydziarze, a od drugiego że wszyscy na keto wyglądają jak gówno.
A to wszystko na wykopie, gdzie 99% osób to amatorzy, mało kto (nikt?) myśli o budowaniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrGalosh: ja już pisalem i prosiłem o dowody na to że jestem w błędzie. Rzetelny dowód to po prostu zdjęcie Twojej/innych formy na keto(jak wiadomo najpierw mięśnie zrobili na węglach ale i tak daje Wam szanse).
Wstaw i zamknij mi mordę.
Od pyty osób na węglach wstawia swoje formy a wy na keto jakoś sracie pod siebie xd