Wpis z mikrobloga

@Zodiaque: Gdyby był o jakieś 4/5 lat młodszy, to po spadku Swansea poszedłby za pewne do jakiegoś klubu z czołówki Europejskiej (może niekoniecznie tej ścisłej, ale tej szerszej już jak najbardziej) zamiast do West Ham.
Gdyby był o jakieś 4/5 lat młodszy, to po spadku Swansea poszedłby za pewne do jakiegoś czołówki,


@Ortalionowy_Rycerz: Nie poszedłby, widzę, że trzeba sprowadzić na ziemię:
- Chelsea - Kepa, młodszy, dobrze gra nogami
- United - de Gea, tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć
- Liverpool - Allison - lepszy bramkarz, Klopp chciał tylko jego, potrafi grać nogami
- Arsenal - Leno i Fabiański już tam był, rezerwowym ponownie nie chciałby
@Pustulka: Nie mówię tutaj tylko o Anglii, lecz ogółem o Europie. A jeśli chodzi o Arsenal to od czasów w których Fabiański siedział tam na ławce jednak trochę się pozmieniało i myślę że gdyby faktycznie był młodszy to Arsenal wolałby jednak jego zamiast Leno.
myślę że gdyby faktycznie był młodszy to Arsenal wolałby jednak jego zamiast Leno.


@Ortalionowy_Rycerz: Myślę, że:
a) Fabiański nie chciałby wrócić by być przez rok zmiennikiem Cecha
b) dalej chcieli kogoś kto potrafi dobrze grać nogami, a Fabiański nie jest takim bramkarzem
c) Sven chciał koniecznie ściągnąć Leno i bardzo naciskał na ten transfer
więc nie Arsenal nie wolałby Fabiańskiego zamiast Leno.
@Pustulka: ja piszę kto jest według mnie lepszy a nie bardziej perspektywiczny czy więcej warty. Jeżeli chodzi o samo bronienie, to według mnie Fabian jest w topie premier league. Inna sprawa to wiek i gra nogami.