Wpis z mikrobloga

Nikt nie przeżył, ostatni wystrzał był jak wykrzyknik, który podsumował wszystko co doprowadziło mnie aż tutaj. Zdjąłem palec ze spustu. I tak to się skończyło! Śnieżyca wydawała się słabnąć. Postrzępione chmury odsłoniły gwiazdy.

- Maksie Payne! Tu komisarz Jim Bravura z Policji, budynek jest otoczony, rzuć broń i połóż się z rękami za głową.

Odrobinę bliżej nieba

Głosy policjantów zdawały się odległe i przytłumione.

Stój!

Policja!

Nie ruszaj się!

Duchy przestały mnie dręczyć. Pode mną Nowy Jork lśnił jak brylant na czarnym aksamicie.

Jim: Ależ mieliśmy z tobą... Zabierzcie go na komendę!

Woden też tam był. Stał w tłumie, na uboczu. To wszystko nie skończy się, dopóki on nie wyda poleceń. Ale wyda je, byłem tego pewien. Lepiej, żeby to zrobił. Woden uśmiechnął się z zadowoleniem. To był uśmiech zwycięzcy.

Było nas dwóch

#maxpayne #codziennymaxpayne #gry #nostalgia
Garztam - Nikt nie przeżył, ostatni wystrzał był jak wykrzyknik, który podsumował wsz...

źródło: comment_wJiJFbG8cLt2ZraI06Ft9Vbhr5GF3bWN.jpg

Pobierz
  • 8
@Brzozq: Jak miałem sześć lat to ktoś mi pokazał dobrodziejstwa kodów i tylko dlatego całą grę przeszedłem, a potem przeszedłem drugi raz, trzeci, czwarty, pięćdziesiąty ( ͡° ͜ʖ ͡°) godmode i jazda. Lubiłem sobie wpaść tam gdzie nie powinienem i sobie chodziłem po mapie. Zwłaszcza w tej ostatniej misji. Zamiast iść w górę, skoczyłem w dół i zwiedzałem ulice Nowego Jorku