Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałem sobie kupić w końcu swoją pierwsza konsole. Ale, że generalnie jestem zielony w te klocki nie wiem co wybrać. Czy ktoś może rzucić jakimś linkiem lub radą czym sie sugerować przy zakupie? xbox one czy ps4? czy np lepiej kupić spiraconego xboxa 360? Zależy mi na wersji z kinectem/move'em.


#konsole #ps4 #xboxone #pcmasterrace
  • 46
@adm126: Jak masz bardzo małe dłonie, lubisz kiedy lewy analog jest w najgłupszym miejscu jakie można sobie wyobrazić, lubisz hałas, lubisz wydawać dużo pinionszkuf, nie chcesz dostępu do mnóstwa gier w abo za grosze, lubisz kiedy promocje to z reguły darmowy motyw, nienawidzisz genialnych gier wyścigowych ale lubisz grać w exy dla ośmiolatków to Twoim naturalnym wyborem powinno być PayStation. W przeciwnym wypadku powinieneś wybrać Xboxa.
@robertx: EA Access było argumentem? Chyba coś się cumplu zwoje przegrzały ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej był i jest to Game Pass. Nie znam osobiście nikogo kto opłacał EA Access na xboxa. A argumentów jest sporo więcej. Podsumowując, zakup ps4 to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
@Szyna1: głównie mi zależy na kinekcie/move, bo to jedyny argument jaki dociera do różowej xD rozumiem, że w tym game pass, nie znajdę takich klasyków jak gta, wiedzmin czy rdr2? Czym się w ogóle sugerować przy kupnie? aukcji np na allegro jest w piździec z dosyć rozbieżnymi cenami
@adm126: Chodziło Ci pewnie o Game Pass, ewentualnie Game Pass Ultimate. Kupujesz xbox live gold lub zwykły game pass w promce, po czym płacąc 4 ziko magicznie przemieniasz abo gold i zwykły game pass w game pass ultimate. Najlepiej od razu na 2 lata. Na PayStation takiej usługi nie uświadczysz. PayStation nie jest dla graczy tylko po to by Sony odrobiło straty z rynku smartfonów. Więc fanboje wpłacają im górę pieniążków
@adm126: Ogólnie ani kinect ani move nie mają zastosowania w tej generacji, do nowych xboxów już nawet nie można go podłączyć a na ps4 move służy do VR. Zakup xboxa nie ma sensu w obecnej generacji, bo nie ma na nim w co grac. Jest ten game pass ale w nim pograsz w to co na pc, i to raczej starsze tytuły albo biedagry jaki microsoft ostatnio wypuszczał (no może poza
@adm126: W gruncie rzeczy wybór konsoli powinieneś oprzeć o to w jakie gry byś chciał pograć.

Jeżeli celujesz w gry dostępne na PC i szukasz tańszej alternatywy to Xbox będzie super, nie jest drogi a to co oferuje w swojej cenie jest bardzo dobre, no i Xbox One X to najmocniejsza konsola, wyprzedza PS4 PRO bo wyszła później.

PS4 to super konsola jak interesują ciebie tytuły ekskluzywne, bo te umówmy się,
@adm126: Chociaż mała poprawka:

PS4 Slim jest droższe od Xbox One S, z kolei Xbox One X jest droższy od PS4 Pro (ale też i mocniejszy).

Zrób sobie najlepiej listę gier, przejrzyj też te mocniejsze tytuły ekskluzywne na konsolę Sony i podejmij decyzję :).
@adm126 Ja mam ps4 bo dla mnie jeden z wazniejszych argumentow to trofea, mam niewiele platyn, bo 8, ale gry w ktore gram kupuje z reguly wlasnie pod robienie platyn. Dodatkowo ps w mojej rodzinie, to tradycja od 20 lat :)