Wpis z mikrobloga

Witam, witam. Ogunie… poruszymy taką kwesję bo da mnie to #!$%@? takom… ten temat jak nie wiem co, piszecie na fejsie, na stonie, że Lut… yyy, Lucjanowi Kupcemu zapłaciliście tam dziesię złotych ja mam pozdrawiać? No sorry, #!$%@?.
To niech ten… #!$%@? Lucjan was pozdawia, a nie tylko ja mam… ja mam… eee… pozdawiać bo Lucjan bierze od was pieniądze? #!$%@?ło was, totanie?
Wkrancajcie się. A #!$%@? z tego będziecie mieli. Bo was tak kręcą, a wy się, #!$%@?, dajecie to wkręcać. Wizicie jakura yy… was #!$%@?ą? Bo się dajecie.
Czeba być #!$%@? jak wy, żeby się… wkręcać w ich zabawy. A widzicie? To jest takie… takie gadanie, że niby jesteście fanami. Jakbyście byli, to byście nie #!$%@? jak cioty. Taka jes prawda. A dwa, na takie zabawy ja już wyrosłem. Podszywanie się, #!$%@? o Szopenie… Ja wyrosłem, nie jesem dzieciakiem. Jesem dorosy, a te trolle to som dzieciaki. A was, #!$%@?, wkręcają gówno. Później was ośmieszają w necie.
Podczytajcie sobie na forach. Jak was… ośmieszają. Te trolle. Że się wkęciliście w te zabawy. A widzicie. A wy, fani, tak się, przeproszeniem, wierzycie wszysko co oni #!$%@?, a później wychodzi że was ośmieszają po necie.
Widzicie? Tylko czeba trochę tu myśleć. A nie… jak #!$%@? flaga. Tam, dzie was przełożą, to… lecicie, #!$%@?. Jak ćmy. Tochę pomyście soe gufkom. Czy nie stać je na was… was nie stać jes na to, źeby myśleć. Bo półgupki jesteście, tak? No wasza boszka, nie moja. Pff, a widzicie.
Da mnie to jes śmieszne to, że w to wierzycie… Ktoś napisze, już w to wierzycie, #!$%@?. Mię to śmieszy. Latego wypiedalam z… ludzi ze strony. Kasuję ich. Bo na #!$%@? mi mają robić yyy… ś… brud na stonie. Wolę mieć czysto, schludnie, wypiedalać takich ludzi, którzy tam w to wierzą, w te zabawki… w te zabawy. Tych trolli.
To wierzcie. Tyko… później nie miejcie petensji do nikogo. Tyko, #!$%@?, do was. Do siebie… miejcie petensy że się dajecie wkręcać w te ich #!$%@? zabawy. Ja z tego wyrosłem i #!$%@?ę ich. Takim palcem mogą mi possać. Kutko na temat.
A wy się boicie. W #!$%@? się boicie. To na #!$%@? jesteście… aktywni w necie, piszecie że niby jesteście fanami. To #!$%@?ć. Bo to dla mnie to jes śmieszne. Że wy tak się pucujecie że jesteście fan… fanką czy fanem.
Pokażcie, #!$%@?, wreszcie. Obudźcie się! Bo naprawdę… z was idiotów robią. Ośmieszają was w necie. A wy tego, #!$%@?, nie widzicie. Bęc.

#bonzo #transkrypcjategotypu #gonzo #tiger #tigerbonzo #melin #gansterbenc #tegotypu #bebg #benc #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #uszatyoszust #uszatron #uszatek #majonezowybaron #majonezowygolem #bonzola #euckbadzap #dwielewerece #mateuszmodestkupiecakato #mateogonzalesdelalump #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #atat #gnik #ojciecpijo #niewolnikazbestu #infodlafanowelo #fanpeng #melinaboners #grandgnikbenc #internetowakanaliazewschodniej #elo
  • 2